העברת כספים וביצוע תשלומים באינטרנט

מבית ברוקרדיט

כיצד הבנקים משתמשים בבינה מלאכותית כדי להקל על תשלומים מקוונים

הבנקים משתמשים בבינה מלאכותית כדי לאפשר תשלומים מקוונים כבר זמן מה. בעזרת AI, בנקים יכולים לעבד עסקאות מהר יותר ולהפחית את הסיכון להונאה.

הבנקים כל הזמן מחדשים עם דרכים חדשות לשפר את השירותים שלהם. אנו יכולים לצפות שהם ימשיכו להשתמש בבינה מלאכותית גם בעתיד על ידי יצירת מוצרים, שירותים ותהליכים חדשים שיעזרו ללקוחות עם הצרכים הפיננסיים שלהם.

האם כדאי להשקיע בטכנולוגיית בלוקצ'יין?

טכנולוגיית בלוקצ'יין היא ספר חשבונות דיגיטלי מבוזר ומשותף בין רשת מחשבים. הוא משמש לרישום עסקאות בין שני צדדים בצורה ניתנת לאימות וקבועה. לטכנולוגיית הבלוקצ'יין יש פוטנציאל לשבש את המגזר הבנקאי על ידי הפחתת העלויות הכרוכות בעסקאות פיננסיות, שיפור האבטחה והגברת השקיפות.

כדאי להשקיע בטכנולוגיית בלוקצ'יין כי היא תעזור לבנקים לנהל סיכונים טוב יותר, לצמצם את זמני העסקאות, להגביר את השקיפות ולעזור להם לחדש מהר יותר.

לטכנולוגיית הבלוקצ'יין יש פוטנציאל לחולל מהפכה במגזר הבנקאי על ידי הפחתת עלויות הקשורות בעסקאות פיננסיות, שיפור האבטחה והגברת השקיפות.

מהם הסיכונים הכרוכים ביישום טכנולוגיית בלוקצ'יין?

טכנולוגיית הבלוקצ'יין היא חידוש משבש ויש לה פוטנציאל לשבש את המסגרת התפעולית הקיימת. ניתן ליישם אותו במספר דרכים ושימש לפתרון מגוון בעיות.

הסיכונים הקשורים לטכנולוגיית בלוקצ'יין הם רבים, כולל פרצות אבטחה, חוסר סטנדרטיזציה, חוסר יכולת פעולה הדדית ומקרי שימוש שיכולים ליצור יותר בעיות ממה שהם פותרים.

טכנולוגיית בלוקצ'יין היא חידוש מתעורר שיש לו פוטנציאל לשבש את המסגרת התפעולית הקיימת. ניתן ליישם אותו במספר דרכים ושימש לפתרון מגוון בעיות. הסיכונים הקשורים לבלוקצ'יין כוללים פרצות אבטחה, חוסר סטנדרטיזציה, חוסר יכולת פעולה הדדית ומקרי שימוש שיכולים ליצור יותר בעיות ממה שהם פותרים.

כיצד להעביר כספים ולבצע תשלומים באינטרנט

ישנן דרכים רבות לבצע תשלומים באינטרנט. כמה מהשיטות הנפוצות ביותר כוללות פייפאל, ויזה, מאסטרקארד ואמריקן אקספרס. כאשר אתה משתמש באמצעי תשלום אלה, אתה יכול לבצע תשלומים עבור מוצרים שאתה קונה באינטרנט או לשלוח כסף לחברים ובני משפחה שלך.

עם זאת, כאשר מדובר בשליחת כסף לחו"ל או העברת כספים מחשבון בנק אחד לאחר, הדברים עלולים להסתבך. ישנן רשתות שונות שיש להן דמי העברה ומסגרות זמן העברה משלהן. מה שכן, ישנם כללים שונים להעברת כספים בהתאם למדינה בה אתה מתגורר.

על מנת למנוע בעיות פוטנציאליות עם העברות והעברות בינלאומיות בתוך רשת של מדינה, חשוב שתמצא דרך אמינה לשלוח כסף לחו"ל או ברחבי הרשת של המדינה לפני

מהי העברה דיגיטלית? איך זה עובד ומה היתרונות בשימוש בשיטה זו של העברת כספים?

העברה דיגיטלית היא שיטה להעברת כספים שהיא מהירה ובטוחה יותר משיטות מסורתיות כמו העברות בנקאיות. היתרונות של שימוש בשיטה זו הם שהיא זולה יותר, נוחה יותר וניתנת לביצוע תוך שניות.

העברה דיגיטלית פועלת על ידי העברת הכספים מחשבון אחד לאחר. תהליך זה נעשה באופן אלקטרוני באמצעות שימוש בחשבון פייפאל paypal או חשבון בנק בעזרת אפליקציית ארנק דיגיטלי כגון Apple Pay או Android Pay. העברה דיגיטלית ידועה גם בשם העברות כסף אלקטרוניות או תשלומים אלקטרוניים.

העברה דיגיטלית קיימת כבר די הרבה זמן אבל היא צוברת פופולריות מאז השקתה ב-2014. היא שימשה לראשונה על ידי בנקים להשלמת עסקאות בינלאומיות, אך כעת היא משמשת גם למטרות אחרות כגון העברות העברות, תשלומי חשבונות ועמיתים. הלוואות לעמיתים.

מה משפיע על עלות ההעברת הכספים באינטרנט?

עלות העברת הכספים באינטרנט מושפעת מכמה גורמים, כגון שער המרת המטבע וגובה העמלות שגובים על ידי הבנק או שירות צד שלישי.

העלות של הזמנות כסף בינלאומיות מושפעת מהעמלה שגובה החברה המספקת שירות זה. עם זאת, הוא מושפע גם מגורמים אחרים כמו כמות הכסף שהוזמן וכמה מדינות מעורבות בעסקה זו.

העמלה עבור העברות בנקאיות בינלאומיות משתנה בהתאם לאיזו מדינה אתה שולח את הכספים שלך וכמה אתה שולח. גם שער החליפין הוא פקטור כאן, אבל לאו דווקא כזה שמשפיע על כל העברה.

כיצד להעביר כסף ולשלם באמצעות פייפאל (PayPal)

פייפאל הוא שירות תשלומים דיגיטלי. אתה יכול להשתמש בו כדי לשלוח כסף לחברים ובני משפחה או לשלם עבור סחורות ושירותים.

פייפאל (PayPal) הוא שירות תשלומים דיגיטלי. ניתן להשתמש ב-פייפאל (PayPal) כדי לשלוח כסף לחברים ובני משפחה או לשלם עבור סחורות ושירותים באינטרנט. השימוש ב-פייפאל הוא קל מכיוון שהוא כלי שאנשים ברחבי העולם משתמשים בו מדי יום.

במאמר זה, נדון כיצד ניתן להעביר כסף ולשלם באמצעות פייפאל. אנו נסקור גם את השלבים הכרוכים בביצוע העסקאות הללו.

פייפאל (PayPal) היא הדרך הטובה ביותר לשלם באינטרנט והתהליך מהיר וקל. אם אתם מחפשים חלופה להעברת כספים, פייפאל היא הפתרון.

למי שלא יודע, פייפאל הוא שירות תשלומים דיגיטלי המאפשר לשלוח כסף לחברים ובני משפחה או לשלם עבור סחורות ושירותים וכן לבצע תשלומים מקוונים.

כיצד להעביר כספים באמצעות פייפאל

פייפאל היא מערכת תשלום מקוונת פופולרית המאפשרת למשתמשים להעביר כספים מאדם או ישות אחת לאחרת. משתמשים יכולים לבצע תשלומים ב-פייפאל באופן מקוון או להשתמש בו להעברת כספים.

באמצעות אפליקציית פייפאל תוכלו להעביר כספים בקלות ובבטחה ללא צורך בחשבון בנק. אתה יכול גם להשתמש באפליקציה זו לתשלומים בכרטיס אשראי ועסקאות אחרות.

PayPal הוא שירות כסף מקוון שבו אתה יכול לשלוח ולקבל כסף באמצעות כרטיס האשראי, כרטיס החיוב, חשבון הבנק או יתרת פייפאל שלך.

איך משלמים עם פייפאל (PayPal) ואיך זה עובד?

פייפאל היא פלטפורמת תשלום פופולרית המאפשרת למשתמשים לבצע תשלומים דרך האינטרנט. הוא נוצר על ידי פיטר ת'יל ומקס לבצ'ין ב-1998.

פייפאל מספקת דרך בטוחה ומאובטחת לאנשים להעביר כסף ביניהם בחינם. ל-פייפאל יש גם אפשרות לסוחרים לקבל תשלומים מקוונים מבלי לשלם עמלות עסקה או למצוא מערכת תשלום חלופית.

מקרי השימוש העיקריים של פייפאל הם כדלקמן:

  • עיבוד תשלומים: פייפאל מאפשרת למשתמשים לשלוח כסף לאנשים אחרים בזמן שהם עושים קניות באינטרנט. זה נעשה על ידי קישור חשבון בנק או כרטיס אשראי באתר ומאפשר למקבל הכספים למשוך אותם מאוחר יותר, אם ירצה גם.

  • שער תשלום: פייפאל מאפשרת לסוחרים שמוכרים סחורות ושירותים באינטרנט לקבל תשלומים מלקוחותיהם ללא צורך

פייפאל שירות לקוחות paypal

פייפאל (PayPal) מציעה מגוון רחב של שירותים ללקוחותיה. עם זאת, עם הצמיחה המהירה של תשלומים בינלאומיים, פייפאל מתקשה לעמוד בקצב. הם החלו לבצע מיקור חוץ של מחלקת שירות הלקוחות שלהם כדי לחסוך זמן ומשאבים.

דרך אתר שירות בקליק תוכלו למצוא את כל הפרטים אודות פייפאל שירות לקוחות בכמה קליקים בודדים.

אתר שירות בקליק מרכז בתוכו את כל המידע של כל החברות הגדולות-בינוניות בארץ והגדולות בעולם. מתוכם גם פייפאל שירות לקוחות, בנקים המובילים בישראל, חברות הסלולאר ועוד.

מהן השיטות הטובות והקלות לביצוע תשלומים עם פייפאל paypal?

פייפאל מציעה סוגים שונים של חשבונות למטרות שונות. האפשרות הטובה ביותר עבור אנשים שרוצים לבצע תשלומים קטנים היא פייפאל כאן, המאפשרת לך לבצע תשלומים עד $250 לכל עסקה. עבור עסקאות גדולות יותר, פייפאל ביזנס היא האפשרות הטובה ביותר מכיוון שהיא מאפשרת לך לשלוח ולקבל כסף בקלות ללא עמלות.

לקבלת הלוואה מלאו פרטיכם

תקנון / תנאי שימוש

ברוכים הבאים לאתר "ברוקרדיט", הפועל תחת שם המתחם (דומיין) "www.brokredit.co.il" (להלן: "האתר"). האתר מופעל על ידי חברת אור שיווק.

חברת אור שיווק מקשרת בין אנשים פרטיים ו/או עסקים ו/או חברות לבין בנקים ו/או מוסדות פיננסיים ו/או ארגונים ו/או חברות אשר נותנות הלוואות / משכנתאות.
תקנון האתר שלהלן הינו חלק בלתי נפרד מחוזה ההתקשרות בין חברת אור שיווק לבין המזמין.

כל המידע המגוון שמועלה באתר זה בנושאים שונים הנוגעים לנטילת הלוואות ו/או משכנתאות וכן  האפשרות לקבלת הצעות מחיר מנותני שירותים רלוונטיים, הינו מידע שניתן על ידי הבנקים ו/או המוסדות הפיננסיים ו/או הארגונים ו/או החברות אשר מעניקות הלוואות / משכנתאות ולפיכך, מובהר בזאת כי אתר זה אינו מספק כל ייעוץ מקצועי ו/או ייעוץ משפטי ייעוץ חשבונאי או תחליף לייעוץ שכזה.

תקנון האתר שלהלן מכיל את תנאי השימוש באתר והוא מחייב את כל מי שבוחר להיכנס לאתר ולעשות בו או בכל אחד מהאזורים או הרכיבים שבו שימוש כלשהו. בעצם הכניסה לאתר והגלישה בו משמעם כי הנכם מקבלים ומסכימים את תנאי השימוש האמורים להלן ולפיכך, בטרם השימוש באתר, הנכם מתבקשים לקרוא היטב את תנאי תקנון זה ולפעול על פיו. בכל מקרה שבו אינכם מסכימים עם התקנון ו/או אחד מתנאי התקנון, הנכם מתבקשים שלא לעשות כל שימוש באתר או בשירותים המוצעים בו.

מובהר בזאת כי האתר שומר לעצמו את הזכות לשנות ו/או לעדכן את הוראות תקנון זה בהתאם לשיקול דעתו המלא והבלעדי ולכל השינויים שיתרחשו בו, בכל עת שהאתר יבחר לעשות כן. בהתאם לכך, מומלץ לשוב ולעיין בתקנון זה מעת לעת וכל גלישה באתר משמעה הסכמה לכל האמור בתקנון.

מטעמים של נוחות בלבד, האמור בתקנון זה מנוסח בלשון זכר, אולם הוא מתייחס לשני המינים בצורה שווה.

בכל שאלה / בירור בנוגע לאמור בתקנון זה או בקשר לשירותים הניתנים על ידי האתר, ניתן לפנות ישירות לחברת אור שיווק באמצעות כתובת המייל המפורסמת באתר ו/או באמצעות מספר הטלפון שמופיע באתר.

בעלי מקצוע, נותני שירותים ומפרסמים באתר (להלן: "נותני השירותים"), לרבות המידע בתחום מקצועיותם ותמונות שיבקשו לפרסם באתר, ייקבעו על פי שיקול דעתה המלא והבלעדי של חברת אור שיווק ואולם, מובהר כי האתר משמש כגורם ביניים בלבד. כל הפרטים והמידע בנוגע למפרסמים ולבעלי המקצוע לרבות דיוק פרטיהם, הכשרתם ופעילותם, כמו גם חומרים פרסומיים אחרים המתפרסמים באתר לרבות תמונות ומיצגים, מתפרסמים מטעם המפרסמים ו/או בעלי המקצוע בלבד ועל אחריותם. אין האתר יכול לערוב על תוכנם והאתר לא יישא בכל אחריות ישירה ו/או עקיפה לכל מידע / פרסום / מצג / תמונות שיופיעו באתר ו/או בגין הפרת כל מצג ו/או התחייבות ו/או הצהרה של מי מהמפרסמים או בעלי המקצוע ולא יהיה צד לכל התקשרות בין המשתמשים באתר זה לבין מפרסם ו/או בעל מקצוע כלשהו.

באפשרות המשתמש באתר להתקשר באופן ישיר עם נותני השירותים שיפורסמו באתר או באמצעות השארת פרטים וקבלת הצעות שונות ממספר נותני שירותים והכל, בהתאם לאפשרויות המופיעות באתר.
כל שימוש במידע / פרטים המופיעים באתר הינם באחריותו המלאה והבלעדית של המשתמש ובהתאם לכך, כל משתמש באתר זה רשאי לערוך בדיקה עצמאית בטרם יתקשר עם מי מנותני השירותים בטרם יסתמך על כל מידע שפורסם באתר זה. למען הסר כל ספק, אתר זה אינו מעניק כל אחריות באשר לכל מידע ו/או עסק ו/או שירות ו/או טובין המפורסמים באתר, הן לגבי טיבם והן באשר לתוכנם וכל התקשרות של לקוח עם נותני שירותים המופיעים באתר זה, הינו באחריותו המלאה והבלעדית.

כל פרסום באתר או פרסום פרטיו של נותן השירותים אין משמעו כי האתר או מי מטעמו מעודד או ממליץ על המפרסם או על השירות הניתן באמצעותו. האתר פועל בהתאם להתחייבויות ולהצהרות נותני השירותים המפרסמים באתר כי הינם בעלי מקצוע או נותני שירותים מתאימים בעלי מומחיות מתאימה, אך אין האתר ו/או בעליו יכולים לוודא או מוודאים בפועל את נכונות הצהרות אלה ואין לאתר כל אחריות ישירה / עקיפה לכל פרסום שמפורסם באתר. בהתאם לכך, על המשתמשים באתר לעשות בדיקה עצמאית, כצרכנים סבירים, בטרם יתקשרו עם מי מבעלי המקצוע המוצגים באתר או הפונים אליהם באמצעות האתר. המלצה זו מקבלת משנה תוקף בכל הנוגע למידע מקצועי, חשבונאי או משפטי כלשהו.

הגולש באתר זה מקבל בזאת רשות לעשות באתר שימוש אישי בלבד. כל שימוש מסחרי כזה או אחר באתר זה נאסר באופן מפורש וכל משתמש שיעשה זאת ללא הסכמה מראש ובכתב מאת מנהלי האתר, יהא חשוף לתביעה משפטית ולתשלום פיצויים. ככל וברצונך לעשות שימוש מסחרי באתר, אנא פנה אלינו באמצעות הפרטים המופיעים באתר.

הגלישה והשימוש במידע שקיים באתר, ברכיביו ובאפשרויות שבו הינה באחריות המשתמש בלבד. אין לראות בכל פרסום ו/או מידע ו/או מאמר ו/או סקירה ו/או טיפ ו/או עצה ו/או קישור ו/או המלצה כתחליף לייעוץ מקצועי ו/או לייעוץ חשבונאי או משפטי או לחלופין, כתחליף לבדיקה עצמאית של השירות או המוצר המוצעים.

נאסר בזאת במפורש לנצל את האתר ו/או את תכניו ו/או מידע אודות מפרסמים ו/או בעלי מקצוע המוצגים באתר לצורך שליחת הודעות או דואר פרסומי ו/או מסחרי או לשם הצעת הצעות מסחריות. פנייה מסחרית שכזאת תהווה הפרה חמורה של תקנון זה ותגרור נקיטה בהליכים משפטיים וחיוב בפיצויים.

כמו כן, חל איסור חמור לחדור לאתר ו/או לשרת ו/או לכל חומר או לקבצי מחשב בו שלא כדין ו/או ללקט מהאתר מידע באמצעות תוכנות אוטומטיות או כל יישום דומה ו/או לנצל את האתר לצורך הפעלת או שליחת וירוס, תוכנות עוינות או כל יישום אחר, ידני או אוטומטי, העלולים להזיק לאתר ו/או לצדדים שלישיים או למנוע מהם לעשות שימוש סביר באתר. כל שינוי, הנדסה חוזרת או עדכון של כל חלק באתר זה אסורים וכל פעולה שכזאת תהווה הפרה חמורה של תקנון זה ותגרור נקיטה בהליכים משפטיים וחיוב בפיצויים.

האתר רשאי להסיר כל מידע ו/או תוכן ו/או להימנע מפרסומו בשלמותו או בחלקו, בכל עת, לפי שיקול דעתו וללא מתן הודעה מראש או נימוק.

כל התכנים המתפרסמים באתר, לרבות עצות, המלצות, הצעות, הנחיות, טיפים, מידע והסברים אחרים, מתפרסמים באתר כשירות לגולשים בלבד.

מובהר ומודגש בזאת כי אין בתכנים הכלולים באתר זו, בכל פורמט שהוא, כדי להוות ייעוץ מקצועי ו/או חשבונאי ו/או משפטי ו/או תחליף לייעוץ שכזה בכל נושא או תחום הדורש מומחיות או הכשרה מקצועית. כל שימוש במידע או בתכנים המפורסמים באתר הנו באחריות הבלעדית של המשתמש בהם והוא נושא בסיכון המלא בכל הקשור אליהם. על המשתמש בתכני האתר לנהוג בהם ועל פיהם בזהירות מתאימה.

האתר ו/או מי מטעמו לא יישא בכל אחריות לכל נזק ו/או הפסד לגוף או לרכוש, בין אם ישיר או עקיף, שיגרם למשתמש ו/או לכל צד שלישי בגין השימוש במידע המוצג באתר, בין אם כחומר שיווקי, בין אם כחומר מקצועי, בין אם בגין קישורים שהוצבו באתר ובין אם מתוכן אחר.

התכנים ו/או החומרים ו/או התמונות המוצגים באתר מטעם בעלי מקצוע או מפרסמים, מתפרסמים באתר לאור הצהרתם כי התכנים הינם מקוריים ואינם מפירים כל זכות של צד שלישי. במידה והנך סבור כי תוכן באתר מפר זכויות שלך, הנך מתבקש לפנות אלינו ולפרט את מהות הפגיעה. האתר יפעל כמיטב יכולתו לבדוק את הפנייה בהקדם וינהג בהתאם לשיקול דעתו ו/או עפ"י כל דין.

כמו כן, האתר לא יישא בכל אחריות לנזק או הפסד בגין התאמת שירותים שהאתר מציע לגולשים ו/או בגין התאמת האתר למחשבם האישי ו/או בגין נזקים, תקלות, או כשלים בתוכנה, בשרת או בכל שירות הניתן על ידי צדדים שלישיים בו האתר תלוי לצורך הפעלתו או תפעולו. הגולש מתבקש לקחת זאת בחשבון בבואו להסתמך על תכני האתר או על שירותים שהוא מספק.

האתר אינו מתחייב לשמור גיבוי של כל תוכן המאוחסן ו/או מופיע באתר. כמו כן, האתר רשאי להשבית את האתר כולו או חלקו, בכל זמן נתון ולמשך כל זמן שיבחר, לצורך תחזוקו, עדכונו, שדרוגו או לכל צורך אחר ולא יישא באחריות לכל נזק שיגרם כתוצאה מכך.

הגלישה באתר הינה חופשית, אך על מנת לעשות שימוש באתר, קיים צורך למסור פרטים אישיים. כל משתמש באתר מאשר בעצם השימוש באתר ובמסירת כל מידע על פי שיקול דעתו המלא והבלעדי, כי נתן את המידע באתר מרצונו החופשי, ללא כל כפיה ו/או הכרח ועל אחריותו המלאה והבלעדית וכי לאתר אין כל חובת סודיות ו/או שמירת מידע לכל מידע שיימסר באתר, אשר נועד לשם העברתו לנותני השירות לשם בחינת התקשרות בין המשתמש באתר לבין נותני השירות.

המשתמש באתר מאשר בזאת לאתר לשמור כל מידע / פרט אודותיו בכל מאגר מידע של האתר. במקרה שבו משתמש באתר אינו מעוניין שמידע / פרט מסוים יישמר במאגר של האתר, מחובתו שלא למסור לאתר את הפרט / המידע. לעניין זה יודגש כי, בכל מקרה שבו לא יימסרו פרטים / מידע שיידרש על ידי האתר, ייתכן והאתר לא יוכל לסייע לכם ולקשר אתכם עם נותני שירותים מתאימים.

במקרה שבו יינתן מידע שגוי ו/או מטעה, יוכלו נותני השירותים לשנות את השירות ו/או לסרב לתת לנותן המידע שירות ובכל מקרה של נזק ישיר ו/או עקיף לנותני השירותים, יוכלו לנקוט בכל הליך חוקי כנגד אותו המשתמש שנתן את המידע השגוי / המוטעה.

לאחר כל מידע שתמסרו לאתר, ניתן לפנות לאתר ולבקש למחוק את פרטיכם מהאתר ואולם, על אף כל חיקוק קיים, מוסכם בזאת על משתמש שנתן את המידע כי לאתר יש את שיקול הדעת הבלעדי, הסופי והמוחלט באם להשאיר את המידע ו/או למחוק אותו מהמאגר של האתר.

כל מידע / פרטים שיימסרו באתר מהווים הסכמה מלאה של נותן המידע, ללא כל סייג, להעביר את כל המידע לצדדים שלישיים, ללא צורך בהסכמה מראש, למעט במקרים שבהם תינתן הוראה אחרת עפ"י החלטה / צו שיפוטי. האתר אינו אחראי למידע / לפרטים שיימסרו ואין זה מתפקידו למיין / לסווג את החומר / המידע בטרם מועבר לנותני השירותים ו/או לצדדי ג'. הגולש מוותר בזאת על כל טענה ו/או תביעה, מכל סוג שהוא, בעניין זה.

עם מסירת פרטיך לאתר, הנך מסכים בזאת כי האתר יהיה רשאי לפנות אליך, בין באמצעות דוא"ל ובין באמצעים אחרים, ולהציע לך חומר פרסומי אודות מוצרים ו/או שירותים ו/או מבצעים ו/או פעילויות של האתר או שותפיו העסקיים וכל מידע אחר בו סבור האתר כי המשתמש ימצא בו עניין מכוח השימוש באתר. בידי המשתמש הברירה, בכל עת, להיגרע מרשימת התפוצה לה נשלחות הודעות אלה ע"י מילוי אחר ההוראות הנלוות לכל ההודעות שישלחו.

בנוסף, האתר שומר לעצמו את הזכות לעשות שימוש במידע שנאסף לצורך פיקוח, בקרה, עדכון, שיפור, הפקת מסקנות ולצרכים סטטיסטיים.

השימוש באתר מהווה הסכמה של הגולש לאפשר לאתר להשתמש ב"עוגיות" (Cookies), שהינם קבצים קטנים הנשלחים למחשב של הגולש. אמצעים אלה נדרשים לצורך תפעולו השוטף והתקין, ובכלל זה כדי לאסוף נתונים סטטיסטיים אודות השימוש באתר, לאימות פרטים, כדי להתאים את האתר להעדפות האישיות של הגולש ולצורכי אבטחת מידע. לתשומת לב המשתמש, במידה ואינך מעוניין בקבלת "עוגיות" או במידה ואינך מעוניין כי האתר יאסוף מידע אודותיך, באפשרותך לשנות את הגדרת דפדפן האינטרנט בו הנך משתמש או לחלופין, להפסיק לעשות שימוש באתר.

זכויות היוצרים ויתר זכויות הקניין הרוחני באתר זה ובתכנים הכלולים בו, לרבות בטקסטים, בעיצוב האתר, בעימודו, בגרפיקה, בצילומים, באיורים, בלוגו האתר, בשם האתר, בדומיין שלו, במידע הטכנולוגי הדרוש להפעלתו, ביישומים, קודי המחשב ו/או כל חומר אחר הכלול בו שייכות לאתר בלבד.

זכויות היוצרים בתכנים שהועברו לאתר על ידי צדדים שלישיים כגון מפרסמים ובעלי מקצוע שמורות לאותם צדדים שלישיים ובכל מקרה, חל איסור מוחלט על המשתמש באתר לעשות כל שימוש מסחרי ו/או שיווקי ו/או פרסומי במידע / תכנים שקיימים באתר וללא הסכמה מפורשת, מראש ובכתב של האתר ו/או של הצדדים השלישיים. הפרה של תנאי זה תזכה את האתר ו/או את הצד השלישי לנקוט בכל אמצעי חוקי נגד המשתמש וכן לחייבו בפיצויים, כחוק.

אין לעשות כל שימוש בתכנים אלה, לרבות בשם האתר, מבלי לקבל לכך רישיון מפורש ובכתב מאת האתר. אין להעתיק, לשחזר, לפרסם, להפיץ, לבצע בפומבי, לשדר, למכור, או להעמיד לרשות הציבור או להציג כל חלק מאתר זה לרבות בתוך מסגרת (Frame), גלויה או סמויה ללא הסכמתו הכתובה מראש של האתר.

הבהרות חשובות
– אני מאשר/ת קבלת דיוור ו/או חומר פרסומי בדואר האלקטרוני או במסרוני SMS לנייד
– הנני מצהיר/ה ומאשר/ת בזאת, כי המידע שנמסר על ידי בטופס בקשה זה, נמסר מרצוני החופשי
– כמו כן הנני מאשר/ת לכם להחזיק את המידע לגבי במאגר המידע שלכם
– כמו כן הנני מאשר/ת לכם לשלוח אלי מידע בקשר למבצעים שונים ו/או כל מידע אחר הקשור לחברתכם באמצעות דואר/דואר אלקטרוני/ SMS, או באמצעי דיוור אחר
– ידוע לי כי הנכם רשאים בכל עת להפסיק ו/או לשנות אחד או יותר מהשירותים ו/או ההטבות הניתנים על ידכם וזאת לפי שיקול דעתכם הבלעדי
– כפוף לתקנון החברה / החברה רשאית להפסיק ו/או לשנות את תנאי ההטבה בכל עת
– אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל
– המוקד להצעות מימון אינה היא נותנת את האשראי והינה רק גורם חיצוני המאפשר ללקוח לבצע השוואה בין הצעות מימון שונות
תקופה מקסימלית להחזר הלוואה חמש שנים (60 תשלומים). עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות): בהלוואות צמודות מדד: עד 15.1%; בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה "שיעור עלות האשראי המרבי", בהתאם לחוק הסדרת הלוואות חוץ בנקאיות, התשנ"ג-1993. לדוגמא: בהלוואה על סך 30,000 ₪, ב- 60 תשלומים, צמודת מדד בריבית 12%. ההערכה כפופה לשינויים במדד ושינויים נוספים. יכול וההלוואה תינתן על ידי חברות מימון ובנקים. אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. הגילוי בהתאם לחוק ולהנחיות גוגל.
– ההחזר הסופי על הלוואה יקבע ביום לקיחת הלוואה בפועל ומשתנה על פי הגורם הממן וכפוף לתנאיו ואישורו.
– אישור ההלוואה ותנאי ההלוואה בפועל הינם באחריות חברת המימון ואינו קשור לחברתנו.
– הדוגמאות המוצגות באתר הינן בגדר דוגמא בלבד בהתאם לדרישות המדיניות של גוגל / פייסבוק, חברתנו בכפוף לחברות המימון שומרת לעצמה להתאים ושנות את המבצע בהתאם ליכולות החזר הלקוחות.
השימוש באתר כפוף לתקנון.

צוות האתר שקד בהכנת תקנון זה לשם הפעלה תקינה וחוקית של האתר ופעילות שוטפת ואיכותית בין נותני השירותים לבין המשתמשים באתר. בכל מקרה שבו תתעורר כל שאלה בנוגע לתקנון זה או בכל נושא אחר, ניתן לפנות לצוות האתר, כמופיע באתר.

מבלי לגרוע מזכותו של האתר לנקוט בהליכים משפטיים, האתר שומר כל זכותו למנוע ולחסום את גישתם לאתר של גולשים או משתמשים אשר יפרו הוראות תקנון זה ו/או הוראות כל דין ו/או יעשו שימוש לרעה באתר והכל, על פי שיקול דעתו המלא והבלעדי של האתר.

מבלי לגרוע מהאמור בתנאי השימוש, המשתמש מסכים בזאת, כי תקופת ההתיישנות לגבי כל תביעה ו/או דרישה כנגד האתר ו/או בעליו, תוגבל לתקופה של 6 חודשים והצדדים רואים בכך כהסכם לתקופת ההתיישנות כמשמעו בסעיף בחוק ההתיישנות, תשי"ח-1958.

בכל מקרה של פניה לבית משפט, אך ורק לבית המשפט בעיר תל – אביב – יפו תהא הסמכות ייחודית והבלעדית לדון בכל סכסוך בין הצדדים בקשר להסכם זה ו/או הנובע ממנו והמשתמש באתר, בעצם שימושו באתר, נותן את הסכמתו לכך ומוותר על כל טענה בהקשר לכך.

ברכות, הנך זכאי/ת להמשך בדיקת הזכאות!

יש למלא אחר השאלון הבא בכדי שנציגנו יוכלו לתת לכם את השירות הטוב ביותר בהתאם לנתוניכם.