הלוואות לנכים מביטוח לאומי

מבית ברוקרדיט

הלוואות לנכים מביטוח לאומי - בדקו זכאות!

הלוואות לנכים מביטוח לאומי דרך חברת ברוקרדיט היא הלוואה מעולה לכל אדם אשר זקוק לה!

נכות היא דבר הפוגע באופן מהותי בשגרת החיים של כל אדם ואדם. ביטוח לאומי, דואג לאותם נכים ומסייע להם לרבות לשקם את חייהם עד כמה שניתן.

ידוע שאדם נכה כמעט מכל סוג, לא יכול לעבוד להתפרנס ולפרנס את משפחתו באופן האידאלי ולכן, ביטוח לאומי, דואג לאותם נכים ומציע עבורם סיוע רב ומגוון הלוואות לנכים מביטוח לאומי עבור צרכים שונים.

מהן הלוואות לנכים מביטוח לאומי?

נכות היא דבר המוגדר על ידי ביטוח לאומי.
לא כל נכות זוכה להטבות כאלו ואחרות.

הלוואות לנכים מביטוח לאומי באינטרנט
הלוואות לנכים מביטוח לאומי באינטרנט

ישנן אחוזי נכות הרלוונטיים עבור קבלת סיוע וישנם סוגי נכות הנגמרים מסיטואציות שונות כגון:

נכות בעקבות תאונת עבודה, הגורמים לאובדן כושר העבודה, אשר להם ביטוח לאומי מתייחס באופן שונה והסיוע הניתן להם הוא סיוע אחר.

בדקו עוד אפשרויות להלוואה מאתר המוסד לביטוח לאומי

מכל מקום, כל אדם הסובל מנכות כלשהי, יכול לגשת אל הביטוח הלאומי ולבדוק האם הנכות שלו נחשבת כנכות הרלוונטית להטבות שונות המוענקות מביטוח לאומי.

בין ההטבות המוצעות עבור נכים המוגדרים כנכים על פי דרגות והגדרת הביטוח הלאומי, ניתנות גם הלוואות שונות ומיוחדות, המסייעות לכל נכה לשקם את חיוו ולהתקדם בהם עד כמה שניתן, על אף נכותו.
כנסו לקבלת הלוואות בחסות המדינה

סוגי הלוואות לנכים מביטוח לאומי

ההלוואות הדומיננטיות המוצעות לנכים מביטוח לאומי הן הלוואות עבור רכישת דירה ראשונה, הלוואות עבור נכה אשר אין לו כלל מקום מגורים שנועדות לשם מציאת מקום מגורי הרלוונטי עבורו, הלוואות לסיוע בתשלום שכר דירה.

כמו כן, ישנן הלוואות הנועדות עבור התארגנות ראשונית בדירה חדשה עבור נכים. כמו כן, ישנן הלוואות שניתנות לנכים לשם סיוע  ברכישת ריהוט לדירה או סיוע עבור צרכים בסיסיים החסרים לנכה.

לחצו על מנת לקבל הלוואה במזומן

ביטוח לאומי מבין ומכיר בקשיים של הנכים ולכן הוא מציע עבורם מגוון הלוואות נוחות ומשתלמות מבחינת אופן ההחזר וגובה ההלוואה.

לכן, כל אדם נכה הזקוק להלוואה עבור צורך מהותי כלשהו, יכול לגשת ולברר בביטוח הלאומי איזו הלוואה מגיעה לו, באיזה תנאים ועבור איזה מטרות.

הלוואות לנכים מביטוח לאומי הן הלוואות נוחות וטובות עבור כל נכה הזקוק להם. אם אתה סובל מנכות כלשהי ואתה זקוק להלוואה עבור צורך כלשהו, גש לביטוח לאומי וברר את זכויותיך.

הלוואה לנכים

הלוואה לנכים מוענקות לנכים, במיוחד נכים מלידה אשר מוצאים את עצמם במלכודת.

הם אינם יכולים לעבוד ולכן גם לא ירוויחו הרבה כסף, והקצבאות שהם מקבלים מביטוח לאומי אינן נחשבות כהכנסה לצורך קבלת הלוואה בנקאית.

כידוע, נכים אינם יכולים לעבוד בצורה מלאה כאדם לא נכה. לכן גם השכר הוא לא אותו הדבר. בעקבות זה הם נאלצים לקחת הלוואות מבנקים ומגופים חוץ בנקאיים.

קבלת הלוואה לנכים באינטרנט
חיפוש הלוואה לנכים

מצד שני, אם לא יהיה להם כסף בכלל, הם יצטרכו לוותר על העצמאות שלהם ולהמשיך לגור עם ההורים.

כמובן ששתי האופציות אינן טובות ולכן חזרנו לשאלה מאיפה ישיגו כסף, ולבעיה שהבנקים לא מוכנים לתת להם הלוואות.

אז הנה בשורה משמחת: גם לנכים יש אפשרות לקחת הלוואה כדי להתחיל לבנות את החיים שלהם.

אמנם, כמובן, לא מדובר בהלוואה בנקאית, אך יש ארגונים פיננסיים אחרים שישמחו להעניק הלוואה לנכים בתנאים נוחים.

הלוואה לנכים ללא ריבית - יש אפשרות כזו?

לפעמים, יש אפילו אפשרות לקבל הלוואה לנכים ללא ריבית בכלל, דבר שכמעט לא קיים בשוק ולרוב האוכלוסייה אין אפשרות לקבל הלוואה כזו.

את ההלוואות ניתן לקבל למטרות שונות. את רוב ההלוואות הנכים מבקשים כדי לכסות רכב שמתאים להם, או בכדי לקנות בית שיתאים לצרכיהם ויישאר איתם גם אם הם לא יצליחו לעבוד כמו שאחרים מצליחים.

אלו כמובן 2 מטרות חשובות מאד, אך כדאי לדעת שלא רק למטרות אלו נכים זכאים לקבל הלוואה. בעצם חשוב להבין שנכה הוא בן אדם כמו כולם ולכן לפעמים גם הוא זקוק להלוואה כדי לכסות עלויות חריגות, ואין זה עניין של אף אחד מה הן ההוצאות האלו.

אין כרטיס אשראי? הזמינו עוד היום כרטיס אשראי בנקאי או חוץ בנקאי מהחברות השונות בשוק, ותוכלו לקבל תנאים טובים ביותר אצלנו בהלוואה!

מי זכאי לקבל הלוואה לנכים?

בדרך כלל כשאנחנו מדברים על קבלת הטבות לנכים, אנחנו מתכוונים לנכים שמוכרים בביטוח לאומי ומקבלים מהם קצבת נכים.

וכן המצב גם פה – נכים שזכאים לקבלת קצבת נכות מהמוסד לביטוח לאומי יהיו זכאים, ברוב המקרים, גם לקבל הלוואה לנכים חוץ בנקאית.

לעומת זאת, מי שלא מוכר כנכה מטעם המדינה, יאלץ לרוב לחפש הלוואה באחד המסלולים הרגילים, ולעמוד בתנאים שעל כולם לעמוד בהם.

לסיכום, גם נכים זכאים לקבל הלוואות כשהם זקוקים לכך, וחשוב לדעת שיש אפשרות כזו ויש אפילו את האפשרות לבחור את המסלול המתאים לכם.

הלוואות לנכים ביטוח לאומי ניתנות מטעם הביטוח הלאומי על מנת לסייע לציבור הנכים.

במידה ואתם סובלים מנכות ואותה נכות מוכרת על ידי גוף מרכזי כמו ביטוח לאומי, הרי אתם יכולים לבקש הלוואות לנכים.

בשונה מהלוואות אחרות הניתנות לציבור אנשים, הלוואות עבור ציבור הנכים ניתנות עבור מגוון רחב של מטרות בתנאים נוחים למדי תוך התחשבות באוכלוסייה אשר בעלת צרכים מיוחדים ולא פעם צריכה לשנות את החיים.

כדאי לדעת בקשר להלוואה למבוטחי ביטוח לאומי

בבואכם לברר את כל הפרטים אודות הלוואות לנכים ביטוח לאומי, חשוב מאד להתעכב על הפרטים החשובים :

  •  מי הם נכים על פי ההגדרה: כאמור, ההלוואות ניתנות לציבור הנכים ולא לכל אחד. ההלוואות ניתנות לציבור הנכים אשר הנכות שלהם אושרה באמצעות גורם רשמי מטעם המדינה.
  • מי יכול להעניק את ההלוואה: לשאלה מי יכול להעניק את ההלוואה, התשובה היא כי קיימים כמה גופים ובניהם ביטוח לאומי המעניק הלוואות לציבור הזה למטרות שונות כגון רכישת דירה או החלפת דירה.
    חשוב לציין כי הבנקים מעניקים הלוואות בתנאים משתלמים לציבור הנכים.
  • הקלות: אותן הלוואות ניתנות לציבור הנכים במטרה להקל על המצב שלהם. אותה הלוואה נועדה לאפשר לציבור הנכים להתקיים בכבוד.
    בניגוד להלוואות אחרות, אותה הלוואה ניתנת ללא צורך בערבים או בהצגת בטחונות
    ואף מדובר על הלוואה ללא ריבית על מנת שציבור הנכים יוכלו ליהנות מההלוואה.

חשיבות השוואת ההלוואות

קבלת הלוואות לנכים ביטוח לאומי
ביצוע הלוואות לנכים ביטוח לאומי

במידה והנכם זקוקים להלוואה לצורך רכישה דירה או מימון לימודים, הרי חשוב מאד לברר את כל הפרטים החשובים ביותר על מנת לצאת לדרך כאשר כל המידע נמצא בפניכם.

חשוב מאד לזכור כי מדובר בתחום
אשר יכול לסייע לחיים שלכם ולכן ההמלצה היא לברר כמה שאפשר על ההלוואות שמציע הביטוח הלאומי והתנאים זאת במטרה להגיע כמה
שיותר מוכנים.

כמו כן, חשוב מאד להיפגש עם איש מקצוע אשר בקיא בכל הקשור להלוואות, זאת במטרה לבחור את המסלול המתאים ביותר לצרכים שלכם ולא למצוא את עצמכם בוחרים מסלול אשר אינו מתאים ויכול לגרום לכם לעוגמת נפש.

אנו דואגים לייצור תוכן מקצועי ומקורי עבור נוחות לקוחותינו -

באתר ברוקרדיט, אין הבדל בין אנשים נכים לבין כאלה שלא, כולם אצלנו שווים! כמובן שלנכים יש הטבות טובות יותר מכולם ולכן דרך החברה שלנו, תקבלו הלוואות בתנאים משתלמים במיוחד לכם, בהצגת מסמך המראה את הנכות.

מלאו פרטיכם באתר ויועצנו יצרו עמכם קשר בהקדם להמשך טיפול וקבלת הלוואה!

לקבלת הלוואה מלאו פרטיכם

תפריט נגישות

תקנון / תנאי שימוש

ברוכים הבאים לאתר "ברוקרדיט", הפועל תחת שם המתחם (דומיין) "www.brokredit.co.il" (להלן: "האתר"). האתר מופעל על ידי חברת אור שיווק.

חברת אור שיווק מקשרת בין אנשים פרטיים ו/או עסקים ו/או חברות לבין בנקים ו/או מוסדות פיננסיים ו/או ארגונים ו/או חברות אשר נותנות הלוואות / משכנתאות.
תקנון האתר שלהלן הינו חלק בלתי נפרד מחוזה ההתקשרות בין חברת אור שיווק לבין המזמין.

כל המידע המגוון שמועלה באתר זה בנושאים שונים הנוגעים לנטילת הלוואות ו/או משכנתאות וכן  האפשרות לקבלת הצעות מחיר מנותני שירותים רלוונטיים, הינו מידע שניתן על ידי הבנקים ו/או המוסדות הפיננסיים ו/או הארגונים ו/או החברות אשר מעניקות הלוואות / משכנתאות ולפיכך, מובהר בזאת כי אתר זה אינו מספק כל ייעוץ מקצועי ו/או ייעוץ משפטי ייעוץ חשבונאי או תחליף לייעוץ שכזה.

תקנון האתר שלהלן מכיל את תנאי השימוש באתר והוא מחייב את כל מי שבוחר להיכנס לאתר ולעשות בו או בכל אחד מהאזורים או הרכיבים שבו שימוש כלשהו. בעצם הכניסה לאתר והגלישה בו משמעם כי הנכם מקבלים ומסכימים את תנאי השימוש האמורים להלן ולפיכך, בטרם השימוש באתר, הנכם מתבקשים לקרוא היטב את תנאי תקנון זה ולפעול על פיו. בכל מקרה שבו אינכם מסכימים עם התקנון ו/או אחד מתנאי התקנון, הנכם מתבקשים שלא לעשות כל שימוש באתר או בשירותים המוצעים בו.

מובהר בזאת כי האתר שומר לעצמו את הזכות לשנות ו/או לעדכן את הוראות תקנון זה בהתאם לשיקול דעתו המלא והבלעדי ולכל השינויים שיתרחשו בו, בכל עת שהאתר יבחר לעשות כן. בהתאם לכך, מומלץ לשוב ולעיין בתקנון זה מעת לעת וכל גלישה באתר משמעה הסכמה לכל האמור בתקנון.

מטעמים של נוחות בלבד, האמור בתקנון זה מנוסח בלשון זכר, אולם הוא מתייחס לשני המינים בצורה שווה.

בכל שאלה / בירור בנוגע לאמור בתקנון זה או בקשר לשירותים הניתנים על ידי האתר, ניתן לפנות ישירות לחברת אור שיווק באמצעות כתובת המייל המפורסמת באתר ו/או באמצעות מספר הטלפון שמופיע באתר.

בעלי מקצוע, נותני שירותים ומפרסמים באתר (להלן: "נותני השירותים"), לרבות המידע בתחום מקצועיותם ותמונות שיבקשו לפרסם באתר, ייקבעו על פי שיקול דעתה המלא והבלעדי של חברת אור שיווק ואולם, מובהר כי האתר משמש כגורם ביניים בלבד. כל הפרטים והמידע בנוגע למפרסמים ולבעלי המקצוע לרבות דיוק פרטיהם, הכשרתם ופעילותם, כמו גם חומרים פרסומיים אחרים המתפרסמים באתר לרבות תמונות ומיצגים, מתפרסמים מטעם המפרסמים ו/או בעלי המקצוע בלבד ועל אחריותם. אין האתר יכול לערוב על תוכנם והאתר לא יישא בכל אחריות ישירה ו/או עקיפה לכל מידע / פרסום / מצג / תמונות שיופיעו באתר ו/או בגין הפרת כל מצג ו/או התחייבות ו/או הצהרה של מי מהמפרסמים או בעלי המקצוע ולא יהיה צד לכל התקשרות בין המשתמשים באתר זה לבין מפרסם ו/או בעל מקצוע כלשהו.

באפשרות המשתמש באתר להתקשר באופן ישיר עם נותני השירותים שיפורסמו באתר או באמצעות השארת פרטים וקבלת הצעות שונות ממספר נותני שירותים והכל, בהתאם לאפשרויות המופיעות באתר.
כל שימוש במידע / פרטים המופיעים באתר הינם באחריותו המלאה והבלעדית של המשתמש ובהתאם לכך, כל משתמש באתר זה רשאי לערוך בדיקה עצמאית בטרם יתקשר עם מי מנותני השירותים בטרם יסתמך על כל מידע שפורסם באתר זה. למען הסר כל ספק, אתר זה אינו מעניק כל אחריות באשר לכל מידע ו/או עסק ו/או שירות ו/או טובין המפורסמים באתר, הן לגבי טיבם והן באשר לתוכנם וכל התקשרות של לקוח עם נותני שירותים המופיעים באתר זה, הינו באחריותו המלאה והבלעדית.

כל פרסום באתר או פרסום פרטיו של נותן השירותים אין משמעו כי האתר או מי מטעמו מעודד או ממליץ על המפרסם או על השירות הניתן באמצעותו. האתר פועל בהתאם להתחייבויות ולהצהרות נותני השירותים המפרסמים באתר כי הינם בעלי מקצוע או נותני שירותים מתאימים בעלי מומחיות מתאימה, אך אין האתר ו/או בעליו יכולים לוודא או מוודאים בפועל את נכונות הצהרות אלה ואין לאתר כל אחריות ישירה / עקיפה לכל פרסום שמפורסם באתר. בהתאם לכך, על המשתמשים באתר לעשות בדיקה עצמאית, כצרכנים סבירים, בטרם יתקשרו עם מי מבעלי המקצוע המוצגים באתר או הפונים אליהם באמצעות האתר. המלצה זו מקבלת משנה תוקף בכל הנוגע למידע מקצועי, חשבונאי או משפטי כלשהו.

הגולש באתר זה מקבל בזאת רשות לעשות באתר שימוש אישי בלבד. כל שימוש מסחרי כזה או אחר באתר זה נאסר באופן מפורש וכל משתמש שיעשה זאת ללא הסכמה מראש ובכתב מאת מנהלי האתר, יהא חשוף לתביעה משפטית ולתשלום פיצויים. ככל וברצונך לעשות שימוש מסחרי באתר, אנא פנה אלינו באמצעות הפרטים המופיעים באתר.

הגלישה והשימוש במידע שקיים באתר, ברכיביו ובאפשרויות שבו הינה באחריות המשתמש בלבד. אין לראות בכל פרסום ו/או מידע ו/או מאמר ו/או סקירה ו/או טיפ ו/או עצה ו/או קישור ו/או המלצה כתחליף לייעוץ מקצועי ו/או לייעוץ חשבונאי או משפטי או לחלופין, כתחליף לבדיקה עצמאית של השירות או המוצר המוצעים.

נאסר בזאת במפורש לנצל את האתר ו/או את תכניו ו/או מידע אודות מפרסמים ו/או בעלי מקצוע המוצגים באתר לצורך שליחת הודעות או דואר פרסומי ו/או מסחרי או לשם הצעת הצעות מסחריות. פנייה מסחרית שכזאת תהווה הפרה חמורה של תקנון זה ותגרור נקיטה בהליכים משפטיים וחיוב בפיצויים.

כמו כן, חל איסור חמור לחדור לאתר ו/או לשרת ו/או לכל חומר או לקבצי מחשב בו שלא כדין ו/או ללקט מהאתר מידע באמצעות תוכנות אוטומטיות או כל יישום דומה ו/או לנצל את האתר לצורך הפעלת או שליחת וירוס, תוכנות עוינות או כל יישום אחר, ידני או אוטומטי, העלולים להזיק לאתר ו/או לצדדים שלישיים או למנוע מהם לעשות שימוש סביר באתר. כל שינוי, הנדסה חוזרת או עדכון של כל חלק באתר זה אסורים וכל פעולה שכזאת תהווה הפרה חמורה של תקנון זה ותגרור נקיטה בהליכים משפטיים וחיוב בפיצויים.

האתר רשאי להסיר כל מידע ו/או תוכן ו/או להימנע מפרסומו בשלמותו או בחלקו, בכל עת, לפי שיקול דעתו וללא מתן הודעה מראש או נימוק.

כל התכנים המתפרסמים באתר, לרבות עצות, המלצות, הצעות, הנחיות, טיפים, מידע והסברים אחרים, מתפרסמים באתר כשירות לגולשים בלבד.

מובהר ומודגש בזאת כי אין בתכנים הכלולים באתר זו, בכל פורמט שהוא, כדי להוות ייעוץ מקצועי ו/או חשבונאי ו/או משפטי ו/או תחליף לייעוץ שכזה בכל נושא או תחום הדורש מומחיות או הכשרה מקצועית. כל שימוש במידע או בתכנים המפורסמים באתר הנו באחריות הבלעדית של המשתמש בהם והוא נושא בסיכון המלא בכל הקשור אליהם. על המשתמש בתכני האתר לנהוג בהם ועל פיהם בזהירות מתאימה.

האתר ו/או מי מטעמו לא יישא בכל אחריות לכל נזק ו/או הפסד לגוף או לרכוש, בין אם ישיר או עקיף, שיגרם למשתמש ו/או לכל צד שלישי בגין השימוש במידע המוצג באתר, בין אם כחומר שיווקי, בין אם כחומר מקצועי, בין אם בגין קישורים שהוצבו באתר ובין אם מתוכן אחר.

התכנים ו/או החומרים ו/או התמונות המוצגים באתר מטעם בעלי מקצוע או מפרסמים, מתפרסמים באתר לאור הצהרתם כי התכנים הינם מקוריים ואינם מפירים כל זכות של צד שלישי. במידה והנך סבור כי תוכן באתר מפר זכויות שלך, הנך מתבקש לפנות אלינו ולפרט את מהות הפגיעה. האתר יפעל כמיטב יכולתו לבדוק את הפנייה בהקדם וינהג בהתאם לשיקול דעתו ו/או עפ"י כל דין.

כמו כן, האתר לא יישא בכל אחריות לנזק או הפסד בגין התאמת שירותים שהאתר מציע לגולשים ו/או בגין התאמת האתר למחשבם האישי ו/או בגין נזקים, תקלות, או כשלים בתוכנה, בשרת או בכל שירות הניתן על ידי צדדים שלישיים בו האתר תלוי לצורך הפעלתו או תפעולו. הגולש מתבקש לקחת זאת בחשבון בבואו להסתמך על תכני האתר או על שירותים שהוא מספק.

האתר אינו מתחייב לשמור גיבוי של כל תוכן המאוחסן ו/או מופיע באתר. כמו כן, האתר רשאי להשבית את האתר כולו או חלקו, בכל זמן נתון ולמשך כל זמן שיבחר, לצורך תחזוקו, עדכונו, שדרוגו או לכל צורך אחר ולא יישא באחריות לכל נזק שיגרם כתוצאה מכך.

הגלישה באתר הינה חופשית, אך על מנת לעשות שימוש באתר, קיים צורך למסור פרטים אישיים. כל משתמש באתר מאשר בעצם השימוש באתר ובמסירת כל מידע על פי שיקול דעתו המלא והבלעדי, כי נתן את המידע באתר מרצונו החופשי, ללא כל כפיה ו/או הכרח ועל אחריותו המלאה והבלעדית וכי לאתר אין כל חובת סודיות ו/או שמירת מידע לכל מידע שיימסר באתר, אשר נועד לשם העברתו לנותני השירות לשם בחינת התקשרות בין המשתמש באתר לבין נותני השירות.

המשתמש באתר מאשר בזאת לאתר לשמור כל מידע / פרט אודותיו בכל מאגר מידע של האתר. במקרה שבו משתמש באתר אינו מעוניין שמידע / פרט מסוים יישמר במאגר של האתר, מחובתו שלא למסור לאתר את הפרט / המידע. לעניין זה יודגש כי, בכל מקרה שבו לא יימסרו פרטים / מידע שיידרש על ידי האתר, ייתכן והאתר לא יוכל לסייע לכם ולקשר אתכם עם נותני שירותים מתאימים.

במקרה שבו יינתן מידע שגוי ו/או מטעה, יוכלו נותני השירותים לשנות את השירות ו/או לסרב לתת לנותן המידע שירות ובכל מקרה של נזק ישיר ו/או עקיף לנותני השירותים, יוכלו לנקוט בכל הליך חוקי כנגד אותו המשתמש שנתן את המידע השגוי / המוטעה.

לאחר כל מידע שתמסרו לאתר, ניתן לפנות לאתר ולבקש למחוק את פרטיכם מהאתר ואולם, על אף כל חיקוק קיים, מוסכם בזאת על משתמש שנתן את המידע כי לאתר יש את שיקול הדעת הבלעדי, הסופי והמוחלט באם להשאיר את המידע ו/או למחוק אותו מהמאגר של האתר.

כל מידע / פרטים שיימסרו באתר מהווים הסכמה מלאה של נותן המידע, ללא כל סייג, להעביר את כל המידע לצדדים שלישיים, ללא צורך בהסכמה מראש, למעט במקרים שבהם תינתן הוראה אחרת עפ"י החלטה / צו שיפוטי. האתר אינו אחראי למידע / לפרטים שיימסרו ואין זה מתפקידו למיין / לסווג את החומר / המידע בטרם מועבר לנותני השירותים ו/או לצדדי ג'. הגולש מוותר בזאת על כל טענה ו/או תביעה, מכל סוג שהוא, בעניין זה.

עם מסירת פרטיך לאתר, הנך מסכים בזאת כי האתר יהיה רשאי לפנות אליך, בין באמצעות דוא"ל ובין באמצעים אחרים, ולהציע לך חומר פרסומי אודות מוצרים ו/או שירותים ו/או מבצעים ו/או פעילויות של האתר או שותפיו העסקיים וכל מידע אחר בו סבור האתר כי המשתמש ימצא בו עניין מכוח השימוש באתר. בידי המשתמש הברירה, בכל עת, להיגרע מרשימת התפוצה לה נשלחות הודעות אלה ע"י מילוי אחר ההוראות הנלוות לכל ההודעות שישלחו.

בנוסף, האתר שומר לעצמו את הזכות לעשות שימוש במידע שנאסף לצורך פיקוח, בקרה, עדכון, שיפור, הפקת מסקנות ולצרכים סטטיסטיים.

השימוש באתר מהווה הסכמה של הגולש לאפשר לאתר להשתמש ב"עוגיות" (Cookies), שהינם קבצים קטנים הנשלחים למחשב של הגולש. אמצעים אלה נדרשים לצורך תפעולו השוטף והתקין, ובכלל זה כדי לאסוף נתונים סטטיסטיים אודות השימוש באתר, לאימות פרטים, כדי להתאים את האתר להעדפות האישיות של הגולש ולצורכי אבטחת מידע. לתשומת לב המשתמש, במידה ואינך מעוניין בקבלת "עוגיות" או במידה ואינך מעוניין כי האתר יאסוף מידע אודותיך, באפשרותך לשנות את הגדרת דפדפן האינטרנט בו הנך משתמש או לחלופין, להפסיק לעשות שימוש באתר.

זכויות היוצרים ויתר זכויות הקניין הרוחני באתר זה ובתכנים הכלולים בו, לרבות בטקסטים, בעיצוב האתר, בעימודו, בגרפיקה, בצילומים, באיורים, בלוגו האתר, בשם האתר, בדומיין שלו, במידע הטכנולוגי הדרוש להפעלתו, ביישומים, קודי המחשב ו/או כל חומר אחר הכלול בו שייכות לאתר בלבד.

זכויות היוצרים בתכנים שהועברו לאתר על ידי צדדים שלישיים כגון מפרסמים ובעלי מקצוע שמורות לאותם צדדים שלישיים ובכל מקרה, חל איסור מוחלט על המשתמש באתר לעשות כל שימוש מסחרי ו/או שיווקי ו/או פרסומי במידע / תכנים שקיימים באתר וללא הסכמה מפורשת, מראש ובכתב של האתר ו/או של הצדדים השלישיים. הפרה של תנאי זה תזכה את האתר ו/או את הצד השלישי לנקוט בכל אמצעי חוקי נגד המשתמש וכן לחייבו בפיצויים, כחוק.

אין לעשות כל שימוש בתכנים אלה, לרבות בשם האתר, מבלי לקבל לכך רישיון מפורש ובכתב מאת האתר. אין להעתיק, לשחזר, לפרסם, להפיץ, לבצע בפומבי, לשדר, למכור, או להעמיד לרשות הציבור או להציג כל חלק מאתר זה לרבות בתוך מסגרת (Frame), גלויה או סמויה ללא הסכמתו הכתובה מראש של האתר.

הבהרות חשובות
- אני מאשר/ת קבלת דיוור ו/או חומר פרסומי בדואר האלקטרוני או במסרוני SMS לנייד
- הנני מצהיר/ה ומאשר/ת בזאת, כי המידע שנמסר על ידי בטופס בקשה זה, נמסר מרצוני החופשי
- כמו כן הנני מאשר/ת לכם להחזיק את המידע לגבי במאגר המידע שלכם
- כמו כן הנני מאשר/ת לכם לשלוח אלי מידע בקשר למבצעים שונים ו/או כל מידע אחר הקשור לחברתכם באמצעות דואר/דואר אלקטרוני/ SMS, או באמצעי דיוור אחר
- ידוע לי כי הנכם רשאים בכל עת להפסיק ו/או לשנות אחד או יותר מהשירותים ו/או ההטבות הניתנים על ידכם וזאת לפי שיקול דעתכם הבלעדי
- כפוף לתקנון החברה / החברה רשאית להפסיק ו/או לשנות את תנאי ההטבה בכל עת
- אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל
- המוקד להצעות מימון אינה היא נותנת את האשראי והינה רק גורם חיצוני המאפשר ללקוח לבצע השוואה בין הצעות מימון שונות
תקופה מקסימלית להחזר הלוואה חמש שנים (60 תשלומים). עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות): בהלוואות צמודות מדד: עד 15.1%; בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה "שיעור עלות האשראי המרבי", בהתאם לחוק הסדרת הלוואות חוץ בנקאיות, התשנ"ג-1993. לדוגמא: בהלוואה על סך 30,000 ₪, ב- 60 תשלומים, צמודת מדד בריבית 12%. ההערכה כפופה לשינויים במדד ושינויים נוספים. יכול וההלוואה תינתן על ידי חברות מימון ובנקים. אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. הגילוי בהתאם לחוק ולהנחיות גוגל.
- ההחזר הסופי על הלוואה יקבע ביום לקיחת הלוואה בפועל ומשתנה על פי הגורם הממן וכפוף לתנאיו ואישורו.
- אישור ההלוואה ותנאי ההלוואה בפועל הינם באחריות חברת המימון ואינו קשור לחברתנו.
- הדוגמאות המוצגות באתר הינן בגדר דוגמא בלבד בהתאם לדרישות המדיניות של גוגל / פייסבוק, חברתנו בכפוף לחברות המימון שומרת לעצמה להתאים ושנות את המבצע בהתאם ליכולות החזר הלקוחות.
השימוש באתר כפוף לתקנון.

צוות האתר שקד בהכנת תקנון זה לשם הפעלה תקינה וחוקית של האתר ופעילות שוטפת ואיכותית בין נותני השירותים לבין המשתמשים באתר. בכל מקרה שבו תתעורר כל שאלה בנוגע לתקנון זה או בכל נושא אחר, ניתן לפנות לצוות האתר, כמופיע באתר.

מבלי לגרוע מזכותו של האתר לנקוט בהליכים משפטיים, האתר שומר כל זכותו למנוע ולחסום את גישתם לאתר של גולשים או משתמשים אשר יפרו הוראות תקנון זה ו/או הוראות כל דין ו/או יעשו שימוש לרעה באתר והכל, על פי שיקול דעתו המלא והבלעדי של האתר.

מבלי לגרוע מהאמור בתנאי השימוש, המשתמש מסכים בזאת, כי תקופת ההתיישנות לגבי כל תביעה ו/או דרישה כנגד האתר ו/או בעליו, תוגבל לתקופה של 6 חודשים והצדדים רואים בכך כהסכם לתקופת ההתיישנות כמשמעו בסעיף בחוק ההתיישנות, תשי"ח-1958.

בכל מקרה של פניה לבית משפט, אך ורק לבית המשפט בעיר תל – אביב - יפו תהא הסמכות ייחודית והבלעדית לדון בכל סכסוך בין הצדדים בקשר להסכם זה ו/או הנובע ממנו והמשתמש באתר, בעצם שימושו באתר, נותן את הסכמתו לכך ומוותר על כל טענה בהקשר לכך.

ברכות, הנך זכאי/ת להמשך בדיקת הזכאות!

יש למלא אחר השאלון הבא בכדי שנציגנו יוכלו לתת לכם את השירות הטוב ביותר בהתאם לנתוניכם.