הלוואה ללא כרטיס אשראי

נאבדו לכם הכרטיסים? לא נאבדה ההלוואה

אפשר לקבל הלוואות ללא כרטיסי אשראי, גם לבעלי חשבונות מוגבלים לכל אדם יש הלוואה שמתאימה לו.

כן, גם לבעלי חשבונות מוגבלים או אנשים ללא כרטיסי אשראי.

הלוואות ללא כרטיס אשראי אפשר לקבל במקומות אחרים, לא הבנק, בתנאים סבירים או אפילו טובים. בין המקומת שאפשר לקבל בהם הלוואות ללא כרטיס אשראי כוללים קרני הפנסיה וחברות הביטוח, וכן אירגונים אחרים.

לקבלת הלוואה מלאו פרטיכם

לוגו ברוקרדיט 2
הצעה 60000 להלוואה לכל מטרה

חשוב לוודא שההלוואה שאתם מקבלים היא הלוואה חוקית ולא מהשוק השחור, ושנחתם חוזה (ממנו אתם מקבלים עותק, ומיד) ביניכם לבין הצד השני.

כמו בכל הלוואה אחרת, כשאתם מקבלים הלוואה ללא כרטיס אשראי תהיה ריבית, והשאלה היא רק כמה תהיה. כדאי גם לבנות תוכנית כדי להחזרת ההלוואה, לפני או מיד אחרי שאתם מקבלים אותה. בכך תוכלו להבטיח שלא תמצאו את עצמכם קורסים מתחת להחזרים החודשיים או מחפשים לקחת הלוואה נוספת לפני שהצלחתם להחזיר את הנוכחית.

מה חשוב לזכור כשלוקחים הלוואה ללא כרטיס אשראי?

אם אתם לוקחים הלוואה מקרן הפנסיה או מחברת ביטוח, כדאי לבדוק מה יקרה לחשבונות שלכם אם לא תעמדו בהחזרים החודשיים. כדאי גם לשאול אם ההלוואה בעצמה הגיע במקצת מהכספים שאתם הפקדתם אצל אותה חברה, כי דבר זה עלול להשפיע לרעה על הפניסה שלכם או על הזכאות לביטוח, במקרה שלא תעמדו בהחזרים או שתצטרכו להשתמש בכספים  האלה בינתיים.

כשאתם מחפשים לקחת הלוואה ללא כרטיס אשראי, כדאי מאד לזכור לא לקחת הלוואות דרך האינטרנט עד שבדקתם אם מדובר באתר אמין או לא. וברור, שאין למסור פרטים אישיים שלכם או של בני משפחתכם, מבלי לוודא היטב למה החברה זקוקה לפרטים אלה, ושהיא חברה שנצמדת לחוק. כדאי לשאול את הנציג מה הם הסיכונים שאתם לוקחים בהלוואה הזו, ואם הנציג יטען שאין סיכונים אצלם, תגידו לו שאם הוא לא ישר איתכם – אתם תחפשו חברה אחרת.

הלוואה ללא כרטיסי אשראי יכולה להיות פתרון נהדר עבור מי שאין לו גישה לחשבון בנק. אבל, כדאי לזכור תמיד שאי אפשר להיות זהיר מדי כשבוחרים לקחת הלוואה.