הלוואות ללא בטחונות

מבית ברוקרדיט

אם אתם זקוקים לכסף אבל לא מרגישים בנוח עם הרעיון של בטחונות, יש הלוואה שמתאימה בדיוק בשבילכם - הלוואות ללא בטחונות !

הגעתם למסקנה שאתם זקוקים לכסף, וחייבים לקחת הלוואה.

אבל מצד אחד, אתם לא מעוניינים למצוא ערבים, ומצד שני, אתם חוששים לגעת בקרן הפנסיה או תוכנית הביטוח.

איכשהו, בטחונות זה לא בדיוק משהו שנשמע מתאים לכם. אל דאגה, עכשיו יש הלוואה שכן מתאימה.

הלוואה ללא בטחונות מתאימה בדיוק לאנשים כמוכם, שלא מעוניינים לקחת סיכון עם מה שהם כבר הצליחו לאגור.

הלוואה ללא בטחונות היא הלוואה שניתנת לכל מטרה, ובלי יותר מדי שאלות. אבל, כדאי לזכור, שבגלל שהיא הלוואה ללא בטחונות, החברה שמציעה את ההלוואה מעוניינת לדעת שהיא תקבל את הכסף בחזרה, ולכן יש מגבלות.

הלוואות ללא בטחונות דרך האינטרנט
הלוואות ללא בטחונות דרך האינטרנט

מה הן המגבלות של הלוואות ללא בטחונות?

הלוואות ללא בטחונות הן הלוואות שניתנות בדרך כלל בסכום נמוך יותר מאשר בהלוואות אחרות
.

לרוב, נמצא שהסכום הגבוה ביותר שאפשר לקבל בהלוואה ללא בטחונות הוא 100,000 ש"ח. כמו כן, התקופה בה אתם חייבים להחזיר את החוב במלואו, תהיה בדרך כלל קצרה יותר מאשר עם הלוואה אחרת, בה יש לגוף המציע את ההלוואה סוג של בטחון, בין אם מדובר בערבים ובין אם מדובר בבטחונות אחרים.

כמו כן, הריבית בהלוואה ללא בטחונות היא בדרך כלל גבוהה יותר מאשר בהלוואה אחרת,כדי לפצות על הסיכון שהחברה לוקחת כל חודש מחדש, אך בחברת ברוקרדיט הריבית נשארת קבועה אצל כולם!

הלוואות ללא בטחונות אפשר לקבל כהלוואות חוץ בנקאיות, מארגונים שונים, אמינים יותר ופחות.
בחלק מהארגונים, אפשר לקבל את ההלוואה תוך יום אחד.

לפני שאתם מסכימים לקחת הלוואה מאף מקום כזה, חשוב לקרוא לעומק את החוזה ולבדוק שהארגון שנותן את ההלוואה הוא אירגון חוקי ומורשה.

כדאי גם להתייעץ עם יועץ הלוואות מקצועי, שיידע לכוון אתכם אצל מי כדאי לקחת הלוואה, ושיבנה איתכם תוכנית להחזרתה.

חשוב לזכור, על כל הלוואה שאתם לוקחים, תצטרכו בסוף לשלם כשאתם מחזירים את החוב.

הלוואות ללא בטחונות יכולות להיות פתרון נהדר עבור מי שזקוק לסכום יחסית קטן של כסף ויכול לעמוד בריבית גבוהה.

כדי שתוכלו לקבל הלוואה ללא בטחונות וללא ערבים מחברת ברוקרדיט, מלאו את פרטיכם באתר ונציגים שלנו יחזרו אליכם עם תשובות לשאלות שלכם, שיעזור לכם לקבל החלטה טובה יותר על העתיד הכלכלי שלכם !

** רוצים לשמוע על עוד מסלולים שלנו להלוואות? כנסו אל - 

- לחצו לקבלת הלוואות ללא כרטיס אשראי

- לחצו לקבלת הלוואות במרכז הארץ

הלוואה ללא בטחונות

הלוואה ללא בטחונות ניתנת בשעה בה אנשים זקוקים לסכום כסף על מנת להגשים את החלום שלהם.
לעיתים על מנת להגשים את החלום יש צורך בקבלת הלוואה, מה שעשוי לשדרג את רמת החיים.

באמצעות הלוואה ניתן לשפר את איכות החיים.
כיום באמצעות תנאים נוחים הכוללים קבלת הלוואה ללא ערבים וללא בטחונות ניתן לשפר את רמת החיים.

מהי הלוואה ללא בטחונות ?

​לשאלה מהם אותם בטחונות, התשובה היא כי מדובר בסכומי כסף
אשר יש ברשותכם המאפשרים לכסות את גובה ההלוואה.

הלוואה ללא בטחונות במזומן
הלוואה ללא בטחונות

לשאלה מהם ערבים, התשובה היא קרובי משפחה או חברים אשר צריכים להגיע ביחד לבנק על מנת לוודא כי ביכולתכם לעמוד בתנאי ההחזר.

בשנים האחרונות בשל התפתחות התחום הפיננסי רבים הבינו כי ניתן להקל על הלקוחות ולאפשר להם לקחת הלוואה ללא בטחונות.

היכן ניתן לקבל פרטים נוספים על ההלוואה?

על מנת לבצע את ההליך בצורה הטובה ביותר, יש חשיבות רבה לבחון היטב את התוכניות השונות אשר מציעים הגופים.
בסופו של יום כל אחד מהגופים הנ"ל מציע מגוון רחב של תוכניות אשר לא בהכרח מתאימות לכם.

* מעוניינים לדעת עוד על בטחונות אשראי? בדקו עוד מאמרים באתר שלנו וקראו על הנושא יותר!

מכאן, יש חשיבות רבה להיכנס לאתרי האינטרנט של הגופים השונים על מנת להשוות בין הגופים השונים עבור קבלת הלוואה ללא בטחונות.

אותה השוואה תעניק לכם תמונת מצב כוללת וכך תדעו בדיוק כיצד יש להיערך לכל הנושא.אחד היתרונות המרכזיים של האינטרנט זה העובדה כי ניתן להיכנס לאתרים השונים 24 שעות ביממה, זאת מבלי צורך להמתין לנציגי שירות.

התייעצות עם גורם מקצועי

בשל העובדה כי מדובר בתחרות בין הגופים השונים, הרי יש חשיבות להתייעץ עם גורם מקצועי אשר יטפל בצורה הטובה ביותר בכל הקשור לנושא נטילת הלוואה ללא בטחונות.
אחרי הכל, המטרה שלכם היא להגיע מוכנים ככל האפשר להליך.

בדיוק כפי שאתם מתכוונים לשיפוץ דירה ומבצעים מחקר מקיף, הרי גם בעת טיפול בנושא פיננסי יש חשיבות רבה לערוך השוואה מקיפה תוך התייעצות עם גורמים מקצועיים על מנת לבחון את היתרונות והחסרונות של כל אחד מהם ולהחליט מהו הגוף המתאים ביותר.

הלוואות ללא ערבים וללא בטחונות

פעם, עד לפני מספר שנים, קבלת הלוואה הייתה סיפור ארוך, מורכב ומתיש.
הבנקים, שהיו היחידים בשוק ההלוואות, התנהלו על פי חוקים וכללים נוקשים וכל הלוואה דרשה אין ספור טפסים, פגישה עם מנהל הבנק ואישורים. לעיתים קרובות, דווקא מי שהיה הכי זקוק להלוואה לא קיבל אותה, כי לא היו לו בטחונות או ערבים. כיום המצב שונה.
גופים חוץ בנקאיים נכנסו לשוק ההלוואות. הם פועלים על פי חוקים שונים מאלה של הבנקים. שואפים לתת שירות נעים, זמין ומהיר ועושים ככל יכולתם לעזור לכל מי שזקוק לכסף כאן ועכשיו. התנאי היחיד שלהם הוא הוכחת יכולת ההחזר של הלווה. הם אינם בודקים האם קיימים בטחונות ולא מבקשים ערבים. כך שקבלת ההלוואה יכולה להישאר עניינו הפרטי של האדם, מבלי שיצטרך לערב גורמים נוספים שאינם צריכים להיות מעורבים בתהליך אינטימי שכזה.

מהם בטחונות?

בטחונות, הם נכסים המהווים ערובה לכך, שהכסף יוחזר לבנק. בטוחנות יכולים להיות דירה, רכב או תכנית חיסכון בגובה ההלוואה. הביטחונות נועדו לכך, שבמקרה שהלווה לא יכול לעמוד בהחזר ההלוואה, יממש הבנק את הנכס שברשותו לצורך כיסוי החוב.

מהם ערבים?

ערבים, הם אנשים המכירים את הלווה, ומתחייבים לכך שהוא יעמוד בתנאי ההלוואה. באם הלווה אינו עומד בתשלום ההלוואה, ידרוש הבנק מהערבים לכסות את חובו של הלווה. כמובן, שאנשים רבים הזקוקים להלוואה מידית, אפילו לצורך דחוף, נמנעים מלקחת אותה בגלל אי הנעימות הכרוכה במציאת הערבים.

איך והיכן ניתן לקבל הלוואה ללא בטחונות וללא ערבים?
בחברות מימון חוץ בנקאיות, יושבים יועצים פיננסיים מומחים, שיש להם יכולת להתבונן במצבו הכללי של האדם, לבחון את כושר ההשתכרות שלו ואת יכולת ההחזר החודשית שלו. בדיקה זו כוללת גם סיכונים כמו אובדן כושר השתכרות. לאחר בדיקה משותפת של יכולת ההחזר, נקבעת תכנית החזרים מסודרת, שהלווה יכול לעמוד בה בכבוד וההלוואה מאושרת. ללא בטחונות, ללא ערבים וללא חשיפה של גורמים רבים לרצון של הלווה לקבל הלוואה.

לקבלת הלוואה מלאו פרטיכם

תפריט נגישות

תקנון / תנאי שימוש

ברוכים הבאים לאתר "ברוקרדיט", הפועל תחת שם המתחם (דומיין) "www.brokredit.co.il" (להלן: "האתר"). האתר מופעל על ידי חברת אור שיווק.

חברת אור שיווק מקשרת בין אנשים פרטיים ו/או עסקים ו/או חברות לבין בנקים ו/או מוסדות פיננסיים ו/או ארגונים ו/או חברות אשר נותנות הלוואות / משכנתאות.
תקנון האתר שלהלן הינו חלק בלתי נפרד מחוזה ההתקשרות בין חברת אור שיווק לבין המזמין.

כל המידע המגוון שמועלה באתר זה בנושאים שונים הנוגעים לנטילת הלוואות ו/או משכנתאות וכן  האפשרות לקבלת הצעות מחיר מנותני שירותים רלוונטיים, הינו מידע שניתן על ידי הבנקים ו/או המוסדות הפיננסיים ו/או הארגונים ו/או החברות אשר מעניקות הלוואות / משכנתאות ולפיכך, מובהר בזאת כי אתר זה אינו מספק כל ייעוץ מקצועי ו/או ייעוץ משפטי ייעוץ חשבונאי או תחליף לייעוץ שכזה.

תקנון האתר שלהלן מכיל את תנאי השימוש באתר והוא מחייב את כל מי שבוחר להיכנס לאתר ולעשות בו או בכל אחד מהאזורים או הרכיבים שבו שימוש כלשהו. בעצם הכניסה לאתר והגלישה בו משמעם כי הנכם מקבלים ומסכימים את תנאי השימוש האמורים להלן ולפיכך, בטרם השימוש באתר, הנכם מתבקשים לקרוא היטב את תנאי תקנון זה ולפעול על פיו. בכל מקרה שבו אינכם מסכימים עם התקנון ו/או אחד מתנאי התקנון, הנכם מתבקשים שלא לעשות כל שימוש באתר או בשירותים המוצעים בו.

מובהר בזאת כי האתר שומר לעצמו את הזכות לשנות ו/או לעדכן את הוראות תקנון זה בהתאם לשיקול דעתו המלא והבלעדי ולכל השינויים שיתרחשו בו, בכל עת שהאתר יבחר לעשות כן. בהתאם לכך, מומלץ לשוב ולעיין בתקנון זה מעת לעת וכל גלישה באתר משמעה הסכמה לכל האמור בתקנון.

מטעמים של נוחות בלבד, האמור בתקנון זה מנוסח בלשון זכר, אולם הוא מתייחס לשני המינים בצורה שווה.

בכל שאלה / בירור בנוגע לאמור בתקנון זה או בקשר לשירותים הניתנים על ידי האתר, ניתן לפנות ישירות לחברת אור שיווק באמצעות כתובת המייל המפורסמת באתר ו/או באמצעות מספר הטלפון שמופיע באתר.

בעלי מקצוע, נותני שירותים ומפרסמים באתר (להלן: "נותני השירותים"), לרבות המידע בתחום מקצועיותם ותמונות שיבקשו לפרסם באתר, ייקבעו על פי שיקול דעתה המלא והבלעדי של חברת אור שיווק ואולם, מובהר כי האתר משמש כגורם ביניים בלבד. כל הפרטים והמידע בנוגע למפרסמים ולבעלי המקצוע לרבות דיוק פרטיהם, הכשרתם ופעילותם, כמו גם חומרים פרסומיים אחרים המתפרסמים באתר לרבות תמונות ומיצגים, מתפרסמים מטעם המפרסמים ו/או בעלי המקצוע בלבד ועל אחריותם. אין האתר יכול לערוב על תוכנם והאתר לא יישא בכל אחריות ישירה ו/או עקיפה לכל מידע / פרסום / מצג / תמונות שיופיעו באתר ו/או בגין הפרת כל מצג ו/או התחייבות ו/או הצהרה של מי מהמפרסמים או בעלי המקצוע ולא יהיה צד לכל התקשרות בין המשתמשים באתר זה לבין מפרסם ו/או בעל מקצוע כלשהו.

באפשרות המשתמש באתר להתקשר באופן ישיר עם נותני השירותים שיפורסמו באתר או באמצעות השארת פרטים וקבלת הצעות שונות ממספר נותני שירותים והכל, בהתאם לאפשרויות המופיעות באתר.
כל שימוש במידע / פרטים המופיעים באתר הינם באחריותו המלאה והבלעדית של המשתמש ובהתאם לכך, כל משתמש באתר זה רשאי לערוך בדיקה עצמאית בטרם יתקשר עם מי מנותני השירותים בטרם יסתמך על כל מידע שפורסם באתר זה. למען הסר כל ספק, אתר זה אינו מעניק כל אחריות באשר לכל מידע ו/או עסק ו/או שירות ו/או טובין המפורסמים באתר, הן לגבי טיבם והן באשר לתוכנם וכל התקשרות של לקוח עם נותני שירותים המופיעים באתר זה, הינו באחריותו המלאה והבלעדית.

כל פרסום באתר או פרסום פרטיו של נותן השירותים אין משמעו כי האתר או מי מטעמו מעודד או ממליץ על המפרסם או על השירות הניתן באמצעותו. האתר פועל בהתאם להתחייבויות ולהצהרות נותני השירותים המפרסמים באתר כי הינם בעלי מקצוע או נותני שירותים מתאימים בעלי מומחיות מתאימה, אך אין האתר ו/או בעליו יכולים לוודא או מוודאים בפועל את נכונות הצהרות אלה ואין לאתר כל אחריות ישירה / עקיפה לכל פרסום שמפורסם באתר. בהתאם לכך, על המשתמשים באתר לעשות בדיקה עצמאית, כצרכנים סבירים, בטרם יתקשרו עם מי מבעלי המקצוע המוצגים באתר או הפונים אליהם באמצעות האתר. המלצה זו מקבלת משנה תוקף בכל הנוגע למידע מקצועי, חשבונאי או משפטי כלשהו.

הגולש באתר זה מקבל בזאת רשות לעשות באתר שימוש אישי בלבד. כל שימוש מסחרי כזה או אחר באתר זה נאסר באופן מפורש וכל משתמש שיעשה זאת ללא הסכמה מראש ובכתב מאת מנהלי האתר, יהא חשוף לתביעה משפטית ולתשלום פיצויים. ככל וברצונך לעשות שימוש מסחרי באתר, אנא פנה אלינו באמצעות הפרטים המופיעים באתר.

הגלישה והשימוש במידע שקיים באתר, ברכיביו ובאפשרויות שבו הינה באחריות המשתמש בלבד. אין לראות בכל פרסום ו/או מידע ו/או מאמר ו/או סקירה ו/או טיפ ו/או עצה ו/או קישור ו/או המלצה כתחליף לייעוץ מקצועי ו/או לייעוץ חשבונאי או משפטי או לחלופין, כתחליף לבדיקה עצמאית של השירות או המוצר המוצעים.

נאסר בזאת במפורש לנצל את האתר ו/או את תכניו ו/או מידע אודות מפרסמים ו/או בעלי מקצוע המוצגים באתר לצורך שליחת הודעות או דואר פרסומי ו/או מסחרי או לשם הצעת הצעות מסחריות. פנייה מסחרית שכזאת תהווה הפרה חמורה של תקנון זה ותגרור נקיטה בהליכים משפטיים וחיוב בפיצויים.

כמו כן, חל איסור חמור לחדור לאתר ו/או לשרת ו/או לכל חומר או לקבצי מחשב בו שלא כדין ו/או ללקט מהאתר מידע באמצעות תוכנות אוטומטיות או כל יישום דומה ו/או לנצל את האתר לצורך הפעלת או שליחת וירוס, תוכנות עוינות או כל יישום אחר, ידני או אוטומטי, העלולים להזיק לאתר ו/או לצדדים שלישיים או למנוע מהם לעשות שימוש סביר באתר. כל שינוי, הנדסה חוזרת או עדכון של כל חלק באתר זה אסורים וכל פעולה שכזאת תהווה הפרה חמורה של תקנון זה ותגרור נקיטה בהליכים משפטיים וחיוב בפיצויים.

האתר רשאי להסיר כל מידע ו/או תוכן ו/או להימנע מפרסומו בשלמותו או בחלקו, בכל עת, לפי שיקול דעתו וללא מתן הודעה מראש או נימוק.

כל התכנים המתפרסמים באתר, לרבות עצות, המלצות, הצעות, הנחיות, טיפים, מידע והסברים אחרים, מתפרסמים באתר כשירות לגולשים בלבד.

מובהר ומודגש בזאת כי אין בתכנים הכלולים באתר זו, בכל פורמט שהוא, כדי להוות ייעוץ מקצועי ו/או חשבונאי ו/או משפטי ו/או תחליף לייעוץ שכזה בכל נושא או תחום הדורש מומחיות או הכשרה מקצועית. כל שימוש במידע או בתכנים המפורסמים באתר הנו באחריות הבלעדית של המשתמש בהם והוא נושא בסיכון המלא בכל הקשור אליהם. על המשתמש בתכני האתר לנהוג בהם ועל פיהם בזהירות מתאימה.

האתר ו/או מי מטעמו לא יישא בכל אחריות לכל נזק ו/או הפסד לגוף או לרכוש, בין אם ישיר או עקיף, שיגרם למשתמש ו/או לכל צד שלישי בגין השימוש במידע המוצג באתר, בין אם כחומר שיווקי, בין אם כחומר מקצועי, בין אם בגין קישורים שהוצבו באתר ובין אם מתוכן אחר.

התכנים ו/או החומרים ו/או התמונות המוצגים באתר מטעם בעלי מקצוע או מפרסמים, מתפרסמים באתר לאור הצהרתם כי התכנים הינם מקוריים ואינם מפירים כל זכות של צד שלישי. במידה והנך סבור כי תוכן באתר מפר זכויות שלך, הנך מתבקש לפנות אלינו ולפרט את מהות הפגיעה. האתר יפעל כמיטב יכולתו לבדוק את הפנייה בהקדם וינהג בהתאם לשיקול דעתו ו/או עפ"י כל דין.

כמו כן, האתר לא יישא בכל אחריות לנזק או הפסד בגין התאמת שירותים שהאתר מציע לגולשים ו/או בגין התאמת האתר למחשבם האישי ו/או בגין נזקים, תקלות, או כשלים בתוכנה, בשרת או בכל שירות הניתן על ידי צדדים שלישיים בו האתר תלוי לצורך הפעלתו או תפעולו. הגולש מתבקש לקחת זאת בחשבון בבואו להסתמך על תכני האתר או על שירותים שהוא מספק.

האתר אינו מתחייב לשמור גיבוי של כל תוכן המאוחסן ו/או מופיע באתר. כמו כן, האתר רשאי להשבית את האתר כולו או חלקו, בכל זמן נתון ולמשך כל זמן שיבחר, לצורך תחזוקו, עדכונו, שדרוגו או לכל צורך אחר ולא יישא באחריות לכל נזק שיגרם כתוצאה מכך.

הגלישה באתר הינה חופשית, אך על מנת לעשות שימוש באתר, קיים צורך למסור פרטים אישיים. כל משתמש באתר מאשר בעצם השימוש באתר ובמסירת כל מידע על פי שיקול דעתו המלא והבלעדי, כי נתן את המידע באתר מרצונו החופשי, ללא כל כפיה ו/או הכרח ועל אחריותו המלאה והבלעדית וכי לאתר אין כל חובת סודיות ו/או שמירת מידע לכל מידע שיימסר באתר, אשר נועד לשם העברתו לנותני השירות לשם בחינת התקשרות בין המשתמש באתר לבין נותני השירות.

המשתמש באתר מאשר בזאת לאתר לשמור כל מידע / פרט אודותיו בכל מאגר מידע של האתר. במקרה שבו משתמש באתר אינו מעוניין שמידע / פרט מסוים יישמר במאגר של האתר, מחובתו שלא למסור לאתר את הפרט / המידע. לעניין זה יודגש כי, בכל מקרה שבו לא יימסרו פרטים / מידע שיידרש על ידי האתר, ייתכן והאתר לא יוכל לסייע לכם ולקשר אתכם עם נותני שירותים מתאימים.

במקרה שבו יינתן מידע שגוי ו/או מטעה, יוכלו נותני השירותים לשנות את השירות ו/או לסרב לתת לנותן המידע שירות ובכל מקרה של נזק ישיר ו/או עקיף לנותני השירותים, יוכלו לנקוט בכל הליך חוקי כנגד אותו המשתמש שנתן את המידע השגוי / המוטעה.

לאחר כל מידע שתמסרו לאתר, ניתן לפנות לאתר ולבקש למחוק את פרטיכם מהאתר ואולם, על אף כל חיקוק קיים, מוסכם בזאת על משתמש שנתן את המידע כי לאתר יש את שיקול הדעת הבלעדי, הסופי והמוחלט באם להשאיר את המידע ו/או למחוק אותו מהמאגר של האתר.

כל מידע / פרטים שיימסרו באתר מהווים הסכמה מלאה של נותן המידע, ללא כל סייג, להעביר את כל המידע לצדדים שלישיים, ללא צורך בהסכמה מראש, למעט במקרים שבהם תינתן הוראה אחרת עפ"י החלטה / צו שיפוטי. האתר אינו אחראי למידע / לפרטים שיימסרו ואין זה מתפקידו למיין / לסווג את החומר / המידע בטרם מועבר לנותני השירותים ו/או לצדדי ג'. הגולש מוותר בזאת על כל טענה ו/או תביעה, מכל סוג שהוא, בעניין זה.

עם מסירת פרטיך לאתר, הנך מסכים בזאת כי האתר יהיה רשאי לפנות אליך, בין באמצעות דוא"ל ובין באמצעים אחרים, ולהציע לך חומר פרסומי אודות מוצרים ו/או שירותים ו/או מבצעים ו/או פעילויות של האתר או שותפיו העסקיים וכל מידע אחר בו סבור האתר כי המשתמש ימצא בו עניין מכוח השימוש באתר. בידי המשתמש הברירה, בכל עת, להיגרע מרשימת התפוצה לה נשלחות הודעות אלה ע"י מילוי אחר ההוראות הנלוות לכל ההודעות שישלחו.

בנוסף, האתר שומר לעצמו את הזכות לעשות שימוש במידע שנאסף לצורך פיקוח, בקרה, עדכון, שיפור, הפקת מסקנות ולצרכים סטטיסטיים.

השימוש באתר מהווה הסכמה של הגולש לאפשר לאתר להשתמש ב"עוגיות" (Cookies), שהינם קבצים קטנים הנשלחים למחשב של הגולש. אמצעים אלה נדרשים לצורך תפעולו השוטף והתקין, ובכלל זה כדי לאסוף נתונים סטטיסטיים אודות השימוש באתר, לאימות פרטים, כדי להתאים את האתר להעדפות האישיות של הגולש ולצורכי אבטחת מידע. לתשומת לב המשתמש, במידה ואינך מעוניין בקבלת "עוגיות" או במידה ואינך מעוניין כי האתר יאסוף מידע אודותיך, באפשרותך לשנות את הגדרת דפדפן האינטרנט בו הנך משתמש או לחלופין, להפסיק לעשות שימוש באתר.

זכויות היוצרים ויתר זכויות הקניין הרוחני באתר זה ובתכנים הכלולים בו, לרבות בטקסטים, בעיצוב האתר, בעימודו, בגרפיקה, בצילומים, באיורים, בלוגו האתר, בשם האתר, בדומיין שלו, במידע הטכנולוגי הדרוש להפעלתו, ביישומים, קודי המחשב ו/או כל חומר אחר הכלול בו שייכות לאתר בלבד.

זכויות היוצרים בתכנים שהועברו לאתר על ידי צדדים שלישיים כגון מפרסמים ובעלי מקצוע שמורות לאותם צדדים שלישיים ובכל מקרה, חל איסור מוחלט על המשתמש באתר לעשות כל שימוש מסחרי ו/או שיווקי ו/או פרסומי במידע / תכנים שקיימים באתר וללא הסכמה מפורשת, מראש ובכתב של האתר ו/או של הצדדים השלישיים. הפרה של תנאי זה תזכה את האתר ו/או את הצד השלישי לנקוט בכל אמצעי חוקי נגד המשתמש וכן לחייבו בפיצויים, כחוק.

אין לעשות כל שימוש בתכנים אלה, לרבות בשם האתר, מבלי לקבל לכך רישיון מפורש ובכתב מאת האתר. אין להעתיק, לשחזר, לפרסם, להפיץ, לבצע בפומבי, לשדר, למכור, או להעמיד לרשות הציבור או להציג כל חלק מאתר זה לרבות בתוך מסגרת (Frame), גלויה או סמויה ללא הסכמתו הכתובה מראש של האתר.

הבהרות חשובות
- אני מאשר/ת קבלת דיוור ו/או חומר פרסומי בדואר האלקטרוני או במסרוני SMS לנייד
- הנני מצהיר/ה ומאשר/ת בזאת, כי המידע שנמסר על ידי בטופס בקשה זה, נמסר מרצוני החופשי
- כמו כן הנני מאשר/ת לכם להחזיק את המידע לגבי במאגר המידע שלכם
- כמו כן הנני מאשר/ת לכם לשלוח אלי מידע בקשר למבצעים שונים ו/או כל מידע אחר הקשור לחברתכם באמצעות דואר/דואר אלקטרוני/ SMS, או באמצעי דיוור אחר
- ידוע לי כי הנכם רשאים בכל עת להפסיק ו/או לשנות אחד או יותר מהשירותים ו/או ההטבות הניתנים על ידכם וזאת לפי שיקול דעתכם הבלעדי
- כפוף לתקנון החברה / החברה רשאית להפסיק ו/או לשנות את תנאי ההטבה בכל עת
- אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל
- המוקד להצעות מימון אינה היא נותנת את האשראי והינה רק גורם חיצוני המאפשר ללקוח לבצע השוואה בין הצעות מימון שונות
תקופה מקסימלית להחזר הלוואה חמש שנים (60 תשלומים). עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות): בהלוואות צמודות מדד: עד 15.1%; בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה "שיעור עלות האשראי המרבי", בהתאם לחוק הסדרת הלוואות חוץ בנקאיות, התשנ"ג-1993. לדוגמא: בהלוואה על סך 30,000 ₪, ב- 60 תשלומים, צמודת מדד בריבית 12%. ההערכה כפופה לשינויים במדד ושינויים נוספים. יכול וההלוואה תינתן על ידי חברות מימון ובנקים. אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. הגילוי בהתאם לחוק ולהנחיות גוגל.
- ההחזר הסופי על הלוואה יקבע ביום לקיחת הלוואה בפועל ומשתנה על פי הגורם הממן וכפוף לתנאיו ואישורו.
- אישור ההלוואה ותנאי ההלוואה בפועל הינם באחריות חברת המימון ואינו קשור לחברתנו.
- הדוגמאות המוצגות באתר הינן בגדר דוגמא בלבד בהתאם לדרישות המדיניות של גוגל / פייסבוק, חברתנו בכפוף לחברות המימון שומרת לעצמה להתאים ושנות את המבצע בהתאם ליכולות החזר הלקוחות.
השימוש באתר כפוף לתקנון.

צוות האתר שקד בהכנת תקנון זה לשם הפעלה תקינה וחוקית של האתר ופעילות שוטפת ואיכותית בין נותני השירותים לבין המשתמשים באתר. בכל מקרה שבו תתעורר כל שאלה בנוגע לתקנון זה או בכל נושא אחר, ניתן לפנות לצוות האתר, כמופיע באתר.

מבלי לגרוע מזכותו של האתר לנקוט בהליכים משפטיים, האתר שומר כל זכותו למנוע ולחסום את גישתם לאתר של גולשים או משתמשים אשר יפרו הוראות תקנון זה ו/או הוראות כל דין ו/או יעשו שימוש לרעה באתר והכל, על פי שיקול דעתו המלא והבלעדי של האתר.

מבלי לגרוע מהאמור בתנאי השימוש, המשתמש מסכים בזאת, כי תקופת ההתיישנות לגבי כל תביעה ו/או דרישה כנגד האתר ו/או בעליו, תוגבל לתקופה של 6 חודשים והצדדים רואים בכך כהסכם לתקופת ההתיישנות כמשמעו בסעיף בחוק ההתיישנות, תשי"ח-1958.

בכל מקרה של פניה לבית משפט, אך ורק לבית המשפט בעיר תל – אביב - יפו תהא הסמכות ייחודית והבלעדית לדון בכל סכסוך בין הצדדים בקשר להסכם זה ו/או הנובע ממנו והמשתמש באתר, בעצם שימושו באתר, נותן את הסכמתו לכך ומוותר על כל טענה בהקשר לכך.

ברכות, הנך זכאי/ת להמשך בדיקת הזכאות!

יש למלא אחר השאלון הבא בכדי שנציגנו יוכלו לתת לכם את השירות הטוב ביותר בהתאם לנתוניכם.