הלוואות בחסות המדינה

הלוואות בחסות המדינה מתקבלות הרוב אצל עסקים בתהליכי הקמה או צמיחה, אשר זקוקים לעיתים קרובות לכסף נזיל על מנת להקים את העסק, או על מנת לקדם אותו ולאפשר לו לגדול.

לקבלת הלוואה מלאו פרטיכם

הלוואות בחסות המדינה – לקדם את העסק שלך!

על מנת לפתח את העסק, יש צורך במקורות מימון אשר יאפשרו את התהליך בפועל.

הלוואות בחסות המדינה דרך האינטרנט

הלוואה בחסות המדינה מתאימה גם לכל אדם אשר מעוניין בה לצרכים שונים.

לעיתים קרובות, בתחילת התהליך בעלי העסק מממנים את הוצאות ההקמה מכיסם הפרטי.

אך ככל שהעסק גדל, כך נוצר צורך במקורות מימון חיצוניים על מנת להמשיך לתפעל את העסק ולהצמיח אותו.

לעיתים קרובות יש צורך בהלוואות לטווח ארוך, משום שאורך זמן רב בין פיתוח מוצר, למשל, לבין ההכנסות הצפויות ממנו לאחר שפותח, חדר לשוק ונמכר בפועל.
כנסו לקבלת הלוואות בהחזר חודשי

הלוואות בחסות המדינה

למטרות אלו, ניתן לעיתים קרובות לקבל מן הבנקים השונים הלוואה בחסות המדינה.
הלוואות אלה הן הלוואות של סכמים גדולים אשר ניתנות לטווח בינוני או ארוך, לצורך הקמה של עסק או פיתוחו. הלוואות בחסות המדינה הן למעשה הלוואות שהמדינה לוקחת עליהן ערבות, על כ-70-80 אחוזים מגובה ההלוואה.

שאר ההלוואה ניתנת בערבות של הבעלים. הלוואה בחסות המדינה מאושרת במהירות יחסית – בתוך 25 ימים מיום הגשת הבקשה ניתן לקבל אישור להלוואה בחסות המדינה. הלוואה בחסות המדינה מאפשרת לבעלי העסקים לנצל את ההלוואה בצורה הטובה ביותר על מנת להשתמש בה להשקעות עתידיות, להון חוזר ועוד.
לחצו לקבלת הלוואות בכרטיס אשראי חוץ בנקאי

סוגי הלוואות בחסות המדינה

ישנם שני סוגים בסיסיים של הלוואות בחסות המדינה. הסוג הראשון הוא המסלול לעסקים בהקמה. במסלול זה המדינה נותנת חסות (ערבות) על 85% מגובה ההלוואה, ובעל העסק צריך לספק ערבות על 10% מן ההלוואה.

באמצעות מסלול זה ניתן לקבל הלוואה של עד 500,000 ₪. הסוג השני הוא המסלול לעסקים ותיקים אשר מעוניינים  לצמוח ולהתפתח. במסלול זה המדינה נותנן חסות בשיעור של 70% מגובה ההלוואה, ואילו בעל העסק נדרש ל-25% ערבות.

במסלול זה, ניתן לקבל הלוואה בסך של עד 500,000 ₪, או עד 8% מן המחזור השנתי של העסק – הגבוה מבניהם. האפשרות הזו של הלוואה בחסות המדינה מאפשרת לעסקים רבים לגדול ולהתפתח, ולפתח את הכלכלה במשק.

 
כדי שתוכלו לקבל הלוואה בחסות המדינה מחברת ברוקרדיט, מלאו את פרטיכם בטופס קבלת הלוואה באתרינו ונציגים שלנו יחזרו אליכם תוך פחות מ-24 שעות עם עזרה בקבלת ההלוואה