הלוואה חוץ בנקאית לסטודנטים

מבית ברוקרדיט

הלוואה חוץ בנקאית לסטודנטים ניתנת לציבור הסטודנטים לצורך מטרות שונות כגון רכישת רכב או מימון שכר הלימוד.

במציאות הכלכלית של היום, כאשר שכר הלימוד גבוה במיוחד, סטודנטים מוצאים את עצמם זקוקים לסיוע מגופים חוץ בנקאיים על מנת לעמוד בתשלומי שכר הלימוד בזמן.

כולנו מכירים בחשיבותה של ההשכלה ולכן אותם סטודנטים אינם רוצים להישאר מחוץ למעגל אלא להצטרף לאחרים. לצורך כך, הם זקוקים לקבלת הלוואה חוץ בנקאית לסטודנטים.

התפתחות השוק של הלוואה חוץ בנקאית לסטודנטים

עם הזמן ניתן להבחין בהתפתחות של ענף ההלוואות
ההולך ונעשה מבוקש יותר ונגיש עבור כלל הציבור,
בייחוד עבור סטודנטים המחפשים הלוואה חוץ בנקאית לסטודנטים מהירה וזולה.

הלוואות חוץ בנקאיות לסטודנטים במיידי
הלוואות חוץ בנקאיות לסטודנטים במיידי

כתוצאה מהתפתחות הענף ניתן לראות כיום גופים רבים המציעים לכל המעוניינים שירותי קבלת הלוואה חוץ בנקאית.

מהם אותם שירותים ועל מה חשוב מאד לתת את הדעת בעת בחירת החברה? על כך במאמר הבא.

רבים מאמינים כי ניתן לקבל הלוואה רק באמצעות הבנק
ולא בדרך אחרת. הרי אם יש לנו חשבון בנק, זה רק
מתבקש לפנות לבנקאי ולא לפנות לגורמים אחרים.
למעשה כיום ניתן לפנות לשל גופים אשר אינם כוללים את הבנק שלכם.

ישנם מקרים בהם פנייה לגופים חוץ בנקאיים תהווה את הפתרון הטוב ביותר ותאפשר לכם להתחיל את שנת הלימודים ברגל ימין.

ללא פגיעה בחשבון הבנק הקיים

אחת השאלות אשר נשאלות על ידי סטודנטים בבואם לברר פרטים אודות הלוואה חוץ בנקאית לסטודנטים היא האם לקיחת ההלוואה תפגע לי בחשבון הבנק? אותה שאלה מעוררת אי וודאות בקרב הסטודנטים בכל הנוגע להתנהלות מול הבנקים.
לחצו לקבלת הלוואות עד 30000 מחברת ברוקרדיט

יחד עם זאת, ניתן לקבוע כי הלוואה חוץ בנקאית אינה פוגעת במסגרת האשראי הניתנת במהירות ללא צורך להיות בקשר עם הבנקאי על מנת לקבל את האישור.

שירות אדיב ומתקדם

מעוניינים להתחיל את שנת הלימודים ברגל ימין? חברתנו מזמינה אתכם לקבל הלוואה חוץ בנקאית לסטודנטים בתנאים נוחים.
אנו מתחייבים לספק לכם שירות אדיב תוך מענה לכל השאלות שלכם.
מחפשים הלוואה לדיור? היכנסו!

הלוואות חוץ בנקאיות לסטודנטים מיועדות לקהל הסטודנטים הלומדים קשה וזקוקים להלוואה לכל מטרה שהיא : למימון הלימודים, חובות לגופים שונים, טיולים ועוד מגוון רחב של אפשרויות לקבלת ההלוואה!

הלוואות חוץ בנקאיות לסטודנטים – כל מה שסטודנט צריך!

אנשים אשר זקוקים להלוואה למטרה כלשהי, פונים בדרך כלל אל הבנק שבו הם מנהלים את החשבון שלהם. הבנקים השונים מעניקים הלוואות לכל סוגי הלקוחות, בתנאים טובים ונוחים במיוחד.

אך ישנם לא מעט מקרים שבהם הבנק אינו יכול או אינו מעוניין לתת הלוואה ללקוח, מסיבות רבות ושונות, כמו חשבון מוגבל, הלוואות קודמות ועוד.
כאשר מתרחש מצב כזה, ועדיין יש צורך בהלוואה, אפשר לפנות לחברות חוץ בנקאיות, על מנת לקבל בכל זאת הלוואה חוץ בנקאית.

לחצו בקישור כדי למצוא עוד מידע אודות סטודנטים דרך התאחדות לסטודנטים והסטודנטיות בישראל

הלוואות חוץ בנקאיות לסטודנטים

סטודנטים הם לקוחות אשר זקוקים להלוואות פעמים רבות. במרבית המקרים, ההלוואות שסטודנטים לוקחות מיועדות לכיסוי שכר הלימוד שלהם. סטודנטים לתואר ראשון, שני או שלישי משלמים סכומים גבוהים מאד עבור כל שנת לימוד שלהם, ולא תמיד הסכומים האלה נמצאים בהישג ידם. סטודנטים רבים, כידוע, יוצאים לעבוד במקביל ללימודים, על מנת לשלם את שכר הלימוד שלהם.

אך עד שירוויחו סכום מספיק, עליהם לשלם למכללה או לאוניברסיטה שבה הם לומדים את שכר הלימוד.
לכן, סטודנטים רבים לוקחים הלוואות מיידיות חוץ בנקאיות לסטודנטים, על מנת לכסות את שכר הלימוד בקלות, ולאחר מכן להחזיר את ההלוואה באמצעות עבודה וכדומה.

הלוואות חוץ בנקאיות לסטודנטים ניתנות גם לסטודנטים או לבוגרי תואר כזה או אחר, אשר מעוניינים לרכוש לעצמם רכב ראשון עם סיום הלימודים או במהלכם.לרוב, סטודנטים יכולים לקבל תנאים טובים מהרגיל בקבלת הלוואות, כמו ריביות נמוכות יותר, פריסת תשלומים נוחה יותר ועוד.

מי נותן הלוואות לסטודנטים?

הלוואות חוץ בנקאיות לסטודנטים אפשר לקבל במקומות רבים ובחברות רבות אשר עוסקות בתחום. חברות אשראי וחברות מימון פרטיות הן לרוב היעדים האידיאלים עבור סטודנטים אשר מעוניינים לקבל הלוואה גדולה ואינם יכולים, או אינם מעוניינים מסיבה זו או אחרת, לפנות אל הבנק לשם קבלת ההלוואה.

החברות החוץ בנקאיות השונות מאפשרות לסטודנטים ליהנות מהלוואות מוגדלות לצרכי הלימודים שלהם, ולהחזיר אותן בתנאים נוחים ומסודרים, אשר מתאימים לאורח החיים של הסטודנט. לעיתים, במקרה הצורך, ניתן לדחות את החזר תשלומי הקרן במספר חודשים.

במידה ואתם לא מוצאים פנאי להגיע אלינו- אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו  קשר באמצעות אתר האינטרנט שלנו.

דרך חברת ברוקרדיט, סטודנטים זכאים לקבל הלוואה חוץ בנקאית לסטודנטים במיוחד!

כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול על לקיחת הלוואה לסטודנטיות

את הזמן הדרוש ללמידה רצוי לפנות מכל דאגה ומחויבות אחרת. דאגות לגבי העתיד והעבר, דאגות כלכליות או חברתיות עלולות להשפיע לרעה על ההישגים בלימודים בצורה משמעותית.

כדי לפנות את הראש ממטרדים ומדאגות, סטודנטיות עובדות בלילות, עוברות לגור עם ההורים, בדירות קטנטנות או עם שותפים, מצמצמים את ההוצאות ועושים כמיטב יכולתם על מנת להשקיע אך ורק בלימודים. ברם אליה וקוץ בה, שכן ההשקעה בעתיד גוזלת לא מעט מן ההווה.

כיצד מתמודדים עם ההוצאות הגבוהות?

היכולת להתפרנס בזמן הלימודים נפגעת קשות בשל השקעת מרבית הזמן בלימודים עצמם. כיצד מתמודדים סטודנטים עם ההוצאות הגבוהות מול ההכנסות המצומצמות וההשקעה המשמעותית בלימודים? על מנת להיות שקטים ורגועים ולהשקיע בלימודים ולא בדאגות מחיה אחרות, הלוואות לסטודנטיות לחתונה ניתנות על ידי גופים כלכליים שונים ומעניקות שקט נפשי למשך כל שנות הלימודים.

כיצד מתרחש התהליך?

עם הוכחת היותך סטודנטית באמצעות תעודת סטודנט ואישור על לימודים פעילים – תוכלי לגשת לבנק ולבדוק את התנאים של הלוואות לסטודנטים.

סטודנטים מקבלים ברוב המקרים אישורים להלוואות בתנאים נוחים עד מאד. לצערנו, גם כיום ישנם גופים שאינם מעניקים הלוואות לסטודנטים בשל היעדר ההבטחה להחזר ההלוואה.

תחומים מסוימים של לימודים, בנקים בעלי מדיניות מסוימת וסיבות אחרות מונעות מסטודנטים רבים ללמוד בשקט וללא דאגה על מנת להבטיח את העתיד שלהם.

גופים חוץ בנקאיים

על מנת לקבל את השקט הנפשי ללימודים ולארגון החתונה אין צורך להתייאש כאשר הבנק מסרב להעמיד הלוואה לסטודנטים זה או אחר.

גופים חוץ בנקאיים בעלי חסינות כלכלית מעמידים לרשות תלמידים ברחבי הארץ כולה ומתחומי לימודים שונים ומגוונים תנאים מצוינים של הלוואות לסטודנטים – המאפשרים להם להתמקד בלימודים מבלי לוותר על אורח חיים שפוי ומאוזן. גופים אלו דורשים הוכחות לגבי הלימודים ומאפשרים פרישה רחבה עד מאד של החזר ההלוואה על פני שנים רבות.

בטיחות בלקיחת הלוואה

פתרון זה מעניק בטחון לסטודנטים רבים ברחבי הארץ ובתחומי הלימוד השונים. יחד עם זאת, חשוב ביותר לוודא כי ההלוואות ניתנות על ידי גוף מוכר הפעיל באופן חוקי ולא בתחום האפור.

כדי להימנע מתקריות לא נעימות – בדקו מראש את אמינותו של הגוף המעניק את ההלוואה וכך תזכו גם להלואה בתנאים נוחים וגם תזכו לרכוש שמלת כלה צנועה לה חיכיתם כל חייכם !

כדי שתוכלו להנות מהשירות וכבר היום לקבל את המימון הדרוש לכם, מלאו את הפרטים שלכם בשאלון האתר ונציגי החברה יחזרו אליכם בהקדם
האפשרי עם הצעות מרובות להלוואה!

לקבלת הלוואה מלאו פרטיכם

תפריט נגישות

תקנון / תנאי שימוש

ברוכים הבאים לאתר "ברוקרדיט", הפועל תחת שם המתחם (דומיין) "www.brokredit.co.il" (להלן: "האתר"). האתר מופעל על ידי חברת אור שיווק.

חברת אור שיווק מקשרת בין אנשים פרטיים ו/או עסקים ו/או חברות לבין בנקים ו/או מוסדות פיננסיים ו/או ארגונים ו/או חברות אשר נותנות הלוואות / משכנתאות.
תקנון האתר שלהלן הינו חלק בלתי נפרד מחוזה ההתקשרות בין חברת אור שיווק לבין המזמין.

כל המידע המגוון שמועלה באתר זה בנושאים שונים הנוגעים לנטילת הלוואות ו/או משכנתאות וכן  האפשרות לקבלת הצעות מחיר מנותני שירותים רלוונטיים, הינו מידע שניתן על ידי הבנקים ו/או המוסדות הפיננסיים ו/או הארגונים ו/או החברות אשר מעניקות הלוואות / משכנתאות ולפיכך, מובהר בזאת כי אתר זה אינו מספק כל ייעוץ מקצועי ו/או ייעוץ משפטי ייעוץ חשבונאי או תחליף לייעוץ שכזה.

תקנון האתר שלהלן מכיל את תנאי השימוש באתר והוא מחייב את כל מי שבוחר להיכנס לאתר ולעשות בו או בכל אחד מהאזורים או הרכיבים שבו שימוש כלשהו. בעצם הכניסה לאתר והגלישה בו משמעם כי הנכם מקבלים ומסכימים את תנאי השימוש האמורים להלן ולפיכך, בטרם השימוש באתר, הנכם מתבקשים לקרוא היטב את תנאי תקנון זה ולפעול על פיו. בכל מקרה שבו אינכם מסכימים עם התקנון ו/או אחד מתנאי התקנון, הנכם מתבקשים שלא לעשות כל שימוש באתר או בשירותים המוצעים בו.

מובהר בזאת כי האתר שומר לעצמו את הזכות לשנות ו/או לעדכן את הוראות תקנון זה בהתאם לשיקול דעתו המלא והבלעדי ולכל השינויים שיתרחשו בו, בכל עת שהאתר יבחר לעשות כן. בהתאם לכך, מומלץ לשוב ולעיין בתקנון זה מעת לעת וכל גלישה באתר משמעה הסכמה לכל האמור בתקנון.

מטעמים של נוחות בלבד, האמור בתקנון זה מנוסח בלשון זכר, אולם הוא מתייחס לשני המינים בצורה שווה.

בכל שאלה / בירור בנוגע לאמור בתקנון זה או בקשר לשירותים הניתנים על ידי האתר, ניתן לפנות ישירות לחברת אור שיווק באמצעות כתובת המייל המפורסמת באתר ו/או באמצעות מספר הטלפון שמופיע באתר.

בעלי מקצוע, נותני שירותים ומפרסמים באתר (להלן: "נותני השירותים"), לרבות המידע בתחום מקצועיותם ותמונות שיבקשו לפרסם באתר, ייקבעו על פי שיקול דעתה המלא והבלעדי של חברת אור שיווק ואולם, מובהר כי האתר משמש כגורם ביניים בלבד. כל הפרטים והמידע בנוגע למפרסמים ולבעלי המקצוע לרבות דיוק פרטיהם, הכשרתם ופעילותם, כמו גם חומרים פרסומיים אחרים המתפרסמים באתר לרבות תמונות ומיצגים, מתפרסמים מטעם המפרסמים ו/או בעלי המקצוע בלבד ועל אחריותם. אין האתר יכול לערוב על תוכנם והאתר לא יישא בכל אחריות ישירה ו/או עקיפה לכל מידע / פרסום / מצג / תמונות שיופיעו באתר ו/או בגין הפרת כל מצג ו/או התחייבות ו/או הצהרה של מי מהמפרסמים או בעלי המקצוע ולא יהיה צד לכל התקשרות בין המשתמשים באתר זה לבין מפרסם ו/או בעל מקצוע כלשהו.

באפשרות המשתמש באתר להתקשר באופן ישיר עם נותני השירותים שיפורסמו באתר או באמצעות השארת פרטים וקבלת הצעות שונות ממספר נותני שירותים והכל, בהתאם לאפשרויות המופיעות באתר.
כל שימוש במידע / פרטים המופיעים באתר הינם באחריותו המלאה והבלעדית של המשתמש ובהתאם לכך, כל משתמש באתר זה רשאי לערוך בדיקה עצמאית בטרם יתקשר עם מי מנותני השירותים בטרם יסתמך על כל מידע שפורסם באתר זה. למען הסר כל ספק, אתר זה אינו מעניק כל אחריות באשר לכל מידע ו/או עסק ו/או שירות ו/או טובין המפורסמים באתר, הן לגבי טיבם והן באשר לתוכנם וכל התקשרות של לקוח עם נותני שירותים המופיעים באתר זה, הינו באחריותו המלאה והבלעדית.

כל פרסום באתר או פרסום פרטיו של נותן השירותים אין משמעו כי האתר או מי מטעמו מעודד או ממליץ על המפרסם או על השירות הניתן באמצעותו. האתר פועל בהתאם להתחייבויות ולהצהרות נותני השירותים המפרסמים באתר כי הינם בעלי מקצוע או נותני שירותים מתאימים בעלי מומחיות מתאימה, אך אין האתר ו/או בעליו יכולים לוודא או מוודאים בפועל את נכונות הצהרות אלה ואין לאתר כל אחריות ישירה / עקיפה לכל פרסום שמפורסם באתר. בהתאם לכך, על המשתמשים באתר לעשות בדיקה עצמאית, כצרכנים סבירים, בטרם יתקשרו עם מי מבעלי המקצוע המוצגים באתר או הפונים אליהם באמצעות האתר. המלצה זו מקבלת משנה תוקף בכל הנוגע למידע מקצועי, חשבונאי או משפטי כלשהו.

הגולש באתר זה מקבל בזאת רשות לעשות באתר שימוש אישי בלבד. כל שימוש מסחרי כזה או אחר באתר זה נאסר באופן מפורש וכל משתמש שיעשה זאת ללא הסכמה מראש ובכתב מאת מנהלי האתר, יהא חשוף לתביעה משפטית ולתשלום פיצויים. ככל וברצונך לעשות שימוש מסחרי באתר, אנא פנה אלינו באמצעות הפרטים המופיעים באתר.

הגלישה והשימוש במידע שקיים באתר, ברכיביו ובאפשרויות שבו הינה באחריות המשתמש בלבד. אין לראות בכל פרסום ו/או מידע ו/או מאמר ו/או סקירה ו/או טיפ ו/או עצה ו/או קישור ו/או המלצה כתחליף לייעוץ מקצועי ו/או לייעוץ חשבונאי או משפטי או לחלופין, כתחליף לבדיקה עצמאית של השירות או המוצר המוצעים.

נאסר בזאת במפורש לנצל את האתר ו/או את תכניו ו/או מידע אודות מפרסמים ו/או בעלי מקצוע המוצגים באתר לצורך שליחת הודעות או דואר פרסומי ו/או מסחרי או לשם הצעת הצעות מסחריות. פנייה מסחרית שכזאת תהווה הפרה חמורה של תקנון זה ותגרור נקיטה בהליכים משפטיים וחיוב בפיצויים.

כמו כן, חל איסור חמור לחדור לאתר ו/או לשרת ו/או לכל חומר או לקבצי מחשב בו שלא כדין ו/או ללקט מהאתר מידע באמצעות תוכנות אוטומטיות או כל יישום דומה ו/או לנצל את האתר לצורך הפעלת או שליחת וירוס, תוכנות עוינות או כל יישום אחר, ידני או אוטומטי, העלולים להזיק לאתר ו/או לצדדים שלישיים או למנוע מהם לעשות שימוש סביר באתר. כל שינוי, הנדסה חוזרת או עדכון של כל חלק באתר זה אסורים וכל פעולה שכזאת תהווה הפרה חמורה של תקנון זה ותגרור נקיטה בהליכים משפטיים וחיוב בפיצויים.

האתר רשאי להסיר כל מידע ו/או תוכן ו/או להימנע מפרסומו בשלמותו או בחלקו, בכל עת, לפי שיקול דעתו וללא מתן הודעה מראש או נימוק.

כל התכנים המתפרסמים באתר, לרבות עצות, המלצות, הצעות, הנחיות, טיפים, מידע והסברים אחרים, מתפרסמים באתר כשירות לגולשים בלבד.

מובהר ומודגש בזאת כי אין בתכנים הכלולים באתר זו, בכל פורמט שהוא, כדי להוות ייעוץ מקצועי ו/או חשבונאי ו/או משפטי ו/או תחליף לייעוץ שכזה בכל נושא או תחום הדורש מומחיות או הכשרה מקצועית. כל שימוש במידע או בתכנים המפורסמים באתר הנו באחריות הבלעדית של המשתמש בהם והוא נושא בסיכון המלא בכל הקשור אליהם. על המשתמש בתכני האתר לנהוג בהם ועל פיהם בזהירות מתאימה.

האתר ו/או מי מטעמו לא יישא בכל אחריות לכל נזק ו/או הפסד לגוף או לרכוש, בין אם ישיר או עקיף, שיגרם למשתמש ו/או לכל צד שלישי בגין השימוש במידע המוצג באתר, בין אם כחומר שיווקי, בין אם כחומר מקצועי, בין אם בגין קישורים שהוצבו באתר ובין אם מתוכן אחר.

התכנים ו/או החומרים ו/או התמונות המוצגים באתר מטעם בעלי מקצוע או מפרסמים, מתפרסמים באתר לאור הצהרתם כי התכנים הינם מקוריים ואינם מפירים כל זכות של צד שלישי. במידה והנך סבור כי תוכן באתר מפר זכויות שלך, הנך מתבקש לפנות אלינו ולפרט את מהות הפגיעה. האתר יפעל כמיטב יכולתו לבדוק את הפנייה בהקדם וינהג בהתאם לשיקול דעתו ו/או עפ"י כל דין.

כמו כן, האתר לא יישא בכל אחריות לנזק או הפסד בגין התאמת שירותים שהאתר מציע לגולשים ו/או בגין התאמת האתר למחשבם האישי ו/או בגין נזקים, תקלות, או כשלים בתוכנה, בשרת או בכל שירות הניתן על ידי צדדים שלישיים בו האתר תלוי לצורך הפעלתו או תפעולו. הגולש מתבקש לקחת זאת בחשבון בבואו להסתמך על תכני האתר או על שירותים שהוא מספק.

האתר אינו מתחייב לשמור גיבוי של כל תוכן המאוחסן ו/או מופיע באתר. כמו כן, האתר רשאי להשבית את האתר כולו או חלקו, בכל זמן נתון ולמשך כל זמן שיבחר, לצורך תחזוקו, עדכונו, שדרוגו או לכל צורך אחר ולא יישא באחריות לכל נזק שיגרם כתוצאה מכך.

הגלישה באתר הינה חופשית, אך על מנת לעשות שימוש באתר, קיים צורך למסור פרטים אישיים. כל משתמש באתר מאשר בעצם השימוש באתר ובמסירת כל מידע על פי שיקול דעתו המלא והבלעדי, כי נתן את המידע באתר מרצונו החופשי, ללא כל כפיה ו/או הכרח ועל אחריותו המלאה והבלעדית וכי לאתר אין כל חובת סודיות ו/או שמירת מידע לכל מידע שיימסר באתר, אשר נועד לשם העברתו לנותני השירות לשם בחינת התקשרות בין המשתמש באתר לבין נותני השירות.

המשתמש באתר מאשר בזאת לאתר לשמור כל מידע / פרט אודותיו בכל מאגר מידע של האתר. במקרה שבו משתמש באתר אינו מעוניין שמידע / פרט מסוים יישמר במאגר של האתר, מחובתו שלא למסור לאתר את הפרט / המידע. לעניין זה יודגש כי, בכל מקרה שבו לא יימסרו פרטים / מידע שיידרש על ידי האתר, ייתכן והאתר לא יוכל לסייע לכם ולקשר אתכם עם נותני שירותים מתאימים.

במקרה שבו יינתן מידע שגוי ו/או מטעה, יוכלו נותני השירותים לשנות את השירות ו/או לסרב לתת לנותן המידע שירות ובכל מקרה של נזק ישיר ו/או עקיף לנותני השירותים, יוכלו לנקוט בכל הליך חוקי כנגד אותו המשתמש שנתן את המידע השגוי / המוטעה.

לאחר כל מידע שתמסרו לאתר, ניתן לפנות לאתר ולבקש למחוק את פרטיכם מהאתר ואולם, על אף כל חיקוק קיים, מוסכם בזאת על משתמש שנתן את המידע כי לאתר יש את שיקול הדעת הבלעדי, הסופי והמוחלט באם להשאיר את המידע ו/או למחוק אותו מהמאגר של האתר.

כל מידע / פרטים שיימסרו באתר מהווים הסכמה מלאה של נותן המידע, ללא כל סייג, להעביר את כל המידע לצדדים שלישיים, ללא צורך בהסכמה מראש, למעט במקרים שבהם תינתן הוראה אחרת עפ"י החלטה / צו שיפוטי. האתר אינו אחראי למידע / לפרטים שיימסרו ואין זה מתפקידו למיין / לסווג את החומר / המידע בטרם מועבר לנותני השירותים ו/או לצדדי ג'. הגולש מוותר בזאת על כל טענה ו/או תביעה, מכל סוג שהוא, בעניין זה.

עם מסירת פרטיך לאתר, הנך מסכים בזאת כי האתר יהיה רשאי לפנות אליך, בין באמצעות דוא"ל ובין באמצעים אחרים, ולהציע לך חומר פרסומי אודות מוצרים ו/או שירותים ו/או מבצעים ו/או פעילויות של האתר או שותפיו העסקיים וכל מידע אחר בו סבור האתר כי המשתמש ימצא בו עניין מכוח השימוש באתר. בידי המשתמש הברירה, בכל עת, להיגרע מרשימת התפוצה לה נשלחות הודעות אלה ע"י מילוי אחר ההוראות הנלוות לכל ההודעות שישלחו.

בנוסף, האתר שומר לעצמו את הזכות לעשות שימוש במידע שנאסף לצורך פיקוח, בקרה, עדכון, שיפור, הפקת מסקנות ולצרכים סטטיסטיים.

השימוש באתר מהווה הסכמה של הגולש לאפשר לאתר להשתמש ב"עוגיות" (Cookies), שהינם קבצים קטנים הנשלחים למחשב של הגולש. אמצעים אלה נדרשים לצורך תפעולו השוטף והתקין, ובכלל זה כדי לאסוף נתונים סטטיסטיים אודות השימוש באתר, לאימות פרטים, כדי להתאים את האתר להעדפות האישיות של הגולש ולצורכי אבטחת מידע. לתשומת לב המשתמש, במידה ואינך מעוניין בקבלת "עוגיות" או במידה ואינך מעוניין כי האתר יאסוף מידע אודותיך, באפשרותך לשנות את הגדרת דפדפן האינטרנט בו הנך משתמש או לחלופין, להפסיק לעשות שימוש באתר.

זכויות היוצרים ויתר זכויות הקניין הרוחני באתר זה ובתכנים הכלולים בו, לרבות בטקסטים, בעיצוב האתר, בעימודו, בגרפיקה, בצילומים, באיורים, בלוגו האתר, בשם האתר, בדומיין שלו, במידע הטכנולוגי הדרוש להפעלתו, ביישומים, קודי המחשב ו/או כל חומר אחר הכלול בו שייכות לאתר בלבד.

זכויות היוצרים בתכנים שהועברו לאתר על ידי צדדים שלישיים כגון מפרסמים ובעלי מקצוע שמורות לאותם צדדים שלישיים ובכל מקרה, חל איסור מוחלט על המשתמש באתר לעשות כל שימוש מסחרי ו/או שיווקי ו/או פרסומי במידע / תכנים שקיימים באתר וללא הסכמה מפורשת, מראש ובכתב של האתר ו/או של הצדדים השלישיים. הפרה של תנאי זה תזכה את האתר ו/או את הצד השלישי לנקוט בכל אמצעי חוקי נגד המשתמש וכן לחייבו בפיצויים, כחוק.

אין לעשות כל שימוש בתכנים אלה, לרבות בשם האתר, מבלי לקבל לכך רישיון מפורש ובכתב מאת האתר. אין להעתיק, לשחזר, לפרסם, להפיץ, לבצע בפומבי, לשדר, למכור, או להעמיד לרשות הציבור או להציג כל חלק מאתר זה לרבות בתוך מסגרת (Frame), גלויה או סמויה ללא הסכמתו הכתובה מראש של האתר.

הבהרות חשובות
- אני מאשר/ת קבלת דיוור ו/או חומר פרסומי בדואר האלקטרוני או במסרוני SMS לנייד
- הנני מצהיר/ה ומאשר/ת בזאת, כי המידע שנמסר על ידי בטופס בקשה זה, נמסר מרצוני החופשי
- כמו כן הנני מאשר/ת לכם להחזיק את המידע לגבי במאגר המידע שלכם
- כמו כן הנני מאשר/ת לכם לשלוח אלי מידע בקשר למבצעים שונים ו/או כל מידע אחר הקשור לחברתכם באמצעות דואר/דואר אלקטרוני/ SMS, או באמצעי דיוור אחר
- ידוע לי כי הנכם רשאים בכל עת להפסיק ו/או לשנות אחד או יותר מהשירותים ו/או ההטבות הניתנים על ידכם וזאת לפי שיקול דעתכם הבלעדי
- כפוף לתקנון החברה / החברה רשאית להפסיק ו/או לשנות את תנאי ההטבה בכל עת
- אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל
- המוקד להצעות מימון אינה היא נותנת את האשראי והינה רק גורם חיצוני המאפשר ללקוח לבצע השוואה בין הצעות מימון שונות
תקופה מקסימלית להחזר הלוואה חמש שנים (60 תשלומים). עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות): בהלוואות צמודות מדד: עד 15.1%; בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה "שיעור עלות האשראי המרבי", בהתאם לחוק הסדרת הלוואות חוץ בנקאיות, התשנ"ג-1993. לדוגמא: בהלוואה על סך 30,000 ₪, ב- 60 תשלומים, צמודת מדד בריבית 12%. ההערכה כפופה לשינויים במדד ושינויים נוספים. יכול וההלוואה תינתן על ידי חברות מימון ובנקים. אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. הגילוי בהתאם לחוק ולהנחיות גוגל.
- ההחזר הסופי על הלוואה יקבע ביום לקיחת הלוואה בפועל ומשתנה על פי הגורם הממן וכפוף לתנאיו ואישורו.
- אישור ההלוואה ותנאי ההלוואה בפועל הינם באחריות חברת המימון ואינו קשור לחברתנו.
- הדוגמאות המוצגות באתר הינן בגדר דוגמא בלבד בהתאם לדרישות המדיניות של גוגל / פייסבוק, חברתנו בכפוף לחברות המימון שומרת לעצמה להתאים ושנות את המבצע בהתאם ליכולות החזר הלקוחות.
השימוש באתר כפוף לתקנון.

צוות האתר שקד בהכנת תקנון זה לשם הפעלה תקינה וחוקית של האתר ופעילות שוטפת ואיכותית בין נותני השירותים לבין המשתמשים באתר. בכל מקרה שבו תתעורר כל שאלה בנוגע לתקנון זה או בכל נושא אחר, ניתן לפנות לצוות האתר, כמופיע באתר.

מבלי לגרוע מזכותו של האתר לנקוט בהליכים משפטיים, האתר שומר כל זכותו למנוע ולחסום את גישתם לאתר של גולשים או משתמשים אשר יפרו הוראות תקנון זה ו/או הוראות כל דין ו/או יעשו שימוש לרעה באתר והכל, על פי שיקול דעתו המלא והבלעדי של האתר.

מבלי לגרוע מהאמור בתנאי השימוש, המשתמש מסכים בזאת, כי תקופת ההתיישנות לגבי כל תביעה ו/או דרישה כנגד האתר ו/או בעליו, תוגבל לתקופה של 6 חודשים והצדדים רואים בכך כהסכם לתקופת ההתיישנות כמשמעו בסעיף בחוק ההתיישנות, תשי"ח-1958.

בכל מקרה של פניה לבית משפט, אך ורק לבית המשפט בעיר תל – אביב - יפו תהא הסמכות ייחודית והבלעדית לדון בכל סכסוך בין הצדדים בקשר להסכם זה ו/או הנובע ממנו והמשתמש באתר, בעצם שימושו באתר, נותן את הסכמתו לכך ומוותר על כל טענה בהקשר לכך.

ברכות, הנך זכאי/ת להמשך בדיקת הזכאות!

יש למלא אחר השאלון הבא בכדי שנציגנו יוכלו לתת לכם את השירות הטוב ביותר בהתאם לנתוניכם.

חדש באתר ברוקרדיט - פתרונות פיננסים

בעקבות המצב הכלכלי שאזרחי ישראל נתקלו בשל המלחמה,
הוקמה פלטפורמה חדשנית - עם מעל 80% הצלחה!

- פיננסי נט -

בכדי לעזור כמה שניתן למצב הכלכלי של כל אזרח ואזרחית במדינה.

רוצים לבדוק ללא עלות אם מגיעים לכם כספים?
לחצו הכפתור הירוק למטה

בהצלחה, מצוות אתר ברוקרדיט - פתרונות פיננסים💝